Można do nas dołączyć w dowolnym momencie sezonu – zapraszamy na treningi!

A – Atmosfera

W Klubie Sportowym Konstancin jak w rodzinie – bez dwóch zdań możemy tak określić atmosferę, która panuje w naszej akademii. Wszyscy doskonale się znają, dzieci z różnych roczników kibicują sobie nawzajem i mogą każdego poprosić o wsparcie.

B – Brak selekcji

Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci, niezależnie od poziomu umiejętności. Mamy nadzieję, że to właśnie u nas ich talent się rozwinie.

C – Chrzest

Każdy z reprezentantów musi go przejść. Najczęściej w trakcie obozów. Zadania najróżniejsze – począwszy od zaśpiewania piosenki, po naśladowanie trenera. Wspomnienia, które pozostają w pamięci na wiele lat.

D – Dziewczynki

Na treningach spotkać można u nas nie tylko panów, ale również i panie. Każda zawodniczka z pewnością będzie mogła się tu rozwijać, czego najlepszym przykładem jest nasza gwiazda Zuzia Śmielak z rocznika 2010, która w każdym meczu pokazuje swój ogromny talent.

E – Erasmus

Projekt, który okazał się być absolutnym strzałem w dziesiątkę. Jeszcze przez długi czas będziemy pamiętać wizytę naszych przyjaciół z Czech w Konstancinie i nasz wyjazd do rodzinnego kraju Krecika. Liczymy na to, że przyjaźń zostanie utrzymana i… zostaną nawiązane także inne. Właśnie dzięki takim programom jak Erasmus.

F – Foto

Dokładamy starań, aby rodzice dzieci z każdego rocznika mogli obejrzeć swoje pociechy na zdjęciach z meczów. Wyjście na murawę to fantastyczny moment, który po prostu trzeba uwiecznić.

G – Gra

Nikt nie nauczy się grać w piłkę… nie grając w piłkę. Mecze to najlepszy element treningu, co zgodnie potwierdza nasza młodzież.

H – Hala

Kiedy zbliża się zima, zamieniamy trawiaste boisko na halę. Warunków do trenowania nie można nam odmówić.

I – Integracja

Element, o którym nie można zapominać. Dotyczy on zarówno relacji pomiędzy zawodnikami a trenerem, ale i także rodzicami. Efektem świetna współpraca – na boisku oraz poza nim.

J – Jak do nas dołączyć?

Wystarczy skontaktować się z trenerem odpowiedniego rocznika, przyjść na dwa treningi zapoznawcze i wypełnić deklarację zawodniczą. Potem już tylko pozostają zajęcia i dobra zabawa!

K – Kibice

Ochoczo zagrzewają do walki swoje pociechy. Bardzo ważne, że nie starają się zmieniać swojej roli i wchodzić w buty trenera, co jest częstym zjawiskiem w piłce nożnej dzieci. Dziękujemy za całe Wasze wsparcie!

L – Logo

Każdy z zawodników z dumą nosi herb naszego klubu i zakłada na mecze żółto-niebieskie barwy.

M – Między pokoleniami

Dziadek i wnuczek na jednym boisku w zażartym pojedynku piłkarskim? Czemu nie. Nasz projekt letnich niedzielnych zajęć dla dzieci jest doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu przez całe rodziny.

N – Nuda

U nas nie ma dla niej miejsca. Na każdych zajęciach dzieci mogą spodziewać się czegoś ciekawego, ponieważ nasi trenerzy wkładają ogrom pracy w to, żeby treningi były przede wszystkim interesujące i zachęcały najmłodszych do uprawiania piłki nożnej.

O – Obozy

Organizujemy wiele obozów piłkarskich dla dzieci, w trakcie których wszyscy solidnie przygotowują się do rozgrywek. Nie brakuje oczywiście czasu na rozrywkę i integrację.

P – Plac zabaw

Obiekt Klubu Sportowego Konstancin różni się od innych pod względem wielu aspektów, do których zaliczyć można także nasz „sektor rodzinny”. Drewniany domek do zabaw dla dzieci, piaskownica oraz huśtawki znakomicie spełniają swoją rolę. Korzystają z niego zarówno najmłodsi piłkarze naszego klubu, jak i ich rodzeństwo.

Q – Quiz

Stay tuned 😉

R – Rozgrywki

Nasi adepci rywalizują z innymi drużynami na różnych szczeblach rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Dzięki temu mogą sprawdzić swoje postępy na tle przeciwników z innych klubów.

S – Seniorzy

Widok piłkarzy pierwszego zespołu Klubu Sportowego Konstancin na treningach młodych zawodników naszej akademii nie należy do rzadkości. Starsi koledzy bardzo chętnie rozgrywają z nimi mecze i dają im wskazówki. Planujemy również rozpocząć cykl spotkań z zawodnikami, na których dzieci będą mogły dowiedzieć się więcej na temat ich przygody z piłką.

T – Trenerzy

Młody i ambitny sztab szkoleniowy, który wkłada mnóstwo serca w to, co robi. Każdy z nich chce podnosić swoje umiejętności. Dzięki tym ludziom Klub Sportowy Konstancin jest czymś więcej niż zwykłą akademią piłkarską.

U – Uczyć nie tylko grania

Akademia realizuje nie tylko cel sportowy, ale i edukacyjny oraz wychowawczy. Chcemy nauczyć dzieci umiejętności bycia częścią grupy, współzawodnictwa głównie poprzez zabawę, ale również poprzez odpowiednie ćwiczenia. Nasz sztab szkoleniowy na każdym kroku pomaga dzieciom pokonywać własne lęki i trudności. Przywiązujemy także wagę do odpowiedniego zachowania dzieci poza boiskiem oraz ich wyników w nauce. Staramy się rozwijać dzieci nie tylko jako piłkarzy, ale również jako ludzi.

V – Victoria

Wynik meczu nie jest najważniejszy. Owszem, miło jest wygrywać, ale na tym etapie szkolenia liczą się przede wszystkim inne aspekty. W tym przypadku lepiej jest grać pięknie, ale przegrać niż grać brzydko, ale wygrać jak zwykle.

W – Wilczek

Mówią o nim: „fajny gość, da cukierka, a i piątkę przybije”. Nasza maskotka to niewątpliwie jeden z bardzo ważnych symboli klubu. Konstanty zdążył się już zaprezentować naszym mieszkańcom między innymi podczas Dni Konstancina, kiedy to robił sobie „selfiki” w amfiteatrze i grał z dziećmi w piłkę w parku. Grasuje także w przedszkolach. Uwaga! Na Wilczka będzie można się natknąć również na treningach.

Z – Zabawa

Jest czas na ciężką pracę, ale czymże byłyby treningi bez dobrej zabawy. Naszym celem jest, aby każdy z młodych adeptów piłki nożnej schodził do szatni z uśmiechem na ustach. I wolał ten rodzaj rozrywki niż wielogodzinne granie na konsoli.

 

KONTAKT DO TRENERÓW:

 

Michał Madeński (Rocznik 2011 i 2012/2013)

michal.madenski@kskonstancin.com

+48 535-495-273

 

Mariusz Szewczyk (Rocznik 2007 i 2010)

+48 883-607-139

mariusz.szewczyk@kskonstancin.com

 

Tomasz Trzewik (Rocznik 2004 i 2009)

+48 784-960-770

tomasz.trzewik@kskonstancin.com

 

Paweł Nawrocki (Rocznik 2008)

+48 510-416-617

nawrot_96@tlen.pl