Na boisku nie brakowało pozytywnych emocji.

W minioną niedzielę na stadionie w Oborach odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu: „Rodzice naszymi trenerami” organizowane przez Klub Sportowy Konstancin. Na bocznej murawie zebrała się całkiem spora grupa rodziców, która postanowiła wesoło i aktywnie spędzić czas ze swymi pociechami.

Zajęcia poprowadził trener Mariusz Szewczyk. Po ćwiczeniach oraz rozgrzewce można było przejść do gry. Gra toczyła się na dwóch mniejszych boiskach, mieliśmy cztery drużyny. Składy zostały podzielone następująco – rodzice kontra dzieci. I choć teoretycznie to ci pierwsi powinni mieć przewagę, najmłodsi nie dawali im żadnych szans… Trener również dołączył się do meczów i pomagał dzieciakom w zdobywaniu bramek. Po paru dobrych minutach intensywnej gry niektórzy byli już nieco zmęczeni, ale nikt nie zamierzał odpuszczać. Przez cały czas trwania zajęć wszyscy doskonale się bawili.

– Super inicjatywa. Myślałem, że będą 2-3 osoby, a tak naprawdę pojawiło się chyba 14 par rodzic-dziecko. Ekstra, oby częściej – powiedział nam jeden z rodziców.

Przypomnijmy, że zajęcia odbywać się będą co tydzień w niedzielę o godzinie 11:00. Nie trzeba się zapisywać, skorzystać może z nich każdy, wystarczy po prostu przyjść z dzieckiem na stadion. Gorąco zapraszamy!