Rocznik 2008 rozegrał znakomite zawody, strzelając rywalom aż 15 bramek.

W sobotę na Stadionie Miejskim w Piasecznie na zadaszonym boisku piłkarze rocznika 2008 rozegrali spotkanie towarzyskie ze swoimi rówieśnikami z klubu MKS Piaseczno. Młodzi gracze zaprezentowali się ze świetnej strony i pokazali, że są gotowi na ligę.

Już na początku meczu bramkarz Piaseczna w ostatnim momencie uratował zespół przed stratą bramki, wyjmując piłkę z linii bramkowej. Nie trzeba było jednak długo czekać, by Klub Sportowy Konstancin objął prowadzenie – strzałem z okolic pola karnego piłkę do bramki posłał Alex Złotkowski. Chwilę później na 2:0 mocnym strzałem podwyższył Patryk Kaliciński, a gola na 3:0 płaskim uderzeniem zdobył Jarema Kepen. Piaseczno odpowiedziało bramką po niefortunnym wybiciu naszego bramkarza, który przez całe spotkanie spisywał się bardzo dobrze. Na 4:1 podwyższył Wiktor Gruchała. Piąta bramka to doskonałe podanie Marcela Ładaka i wykończenie Kuby Sobczyka. To nie był koniec strzelania bramek.

6:1 to kolejny gol Złotkowskiego, po którym do siatki trafił ponownie Kuba Sobczyk i następnie Bartek Sobczyk. Przy akcji na 9:1 znów popisał się Złotkowski, a następnie wykorzystał doskonałą piłkę od Kalicińskiego. 11:1 to strzał z bliska Bartka Sobczyka, po czym drugą bramkę zdobyli gospodarze, nasz bramkarz nie miał w tej sytuacji szans. Kolejne bramki dla KS-u zdobyli Kuba Sobczyk, Jarema Kepen, i Bartek Kasperski. Goście zdołali trafić już tylko raz, a wynik 15:3 ustalił Patryk Perzyna.

Naprawdę fantastyczne starcie rocznika 2008. Zawodnicy dali z siebie wszystko, przez całe spotkanie nie odpuścili ani jednej piłki, a ich prostopadłe zagrania i celne strzały oglądało się z czystą przyjemnością. Widać, że uwierzyli we własne możliwości. Trener Paweł Nawrocki jest bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych w sparingu.

Z niecierpliwością czekamy na ligowe mecze drużyny 2008!