Zapraszamy wszystkich rodziców do wysłania swoich pociech na nasz obóz przygotowawczy. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

W dniach 3-10 lutego Klub Sportowy Konstancin organizuje wspaniały obóz piłkarski dla dzieci z roczników od 2007 do 2012, który odbędzie się w Kielcach. Obozy szkoleniowe są niezwykle istotne dla integracji młodych zawodników. Program wyjazdu jest tak skonstruowany, żeby każde dziecko jak najwięcej na nim skorzystało, a przede wszystkim fantastycznie spędziło czas i miało niesamowite wspomnienia.

Hala mistrzów Polski

Kielce to miasto pełne pięknych krajobrazów i ciekawych miejsc. W stolicy województwa świętokrzyskiego zdecydowanie stawia się na sport, a obiektów sportowych, które się tam znajdują, może pozazdrościć wiele polskich miast. Podobnie z klubami sportowymi – w mieście funkcjonuje ponad 100 zarejestrowanych klubów i stowarzyszeń, największe z nich to: Korona Kielce, czyli obecnie szósty zespół piłkarskiej Lotto Ekstraklasy, siatkarski klub Buskowianka Kielce oraz PGE Vive Kielce, piętnastokrotny mistrz Polski i zwycięzca Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. To właśnie w obiekcie, w którym występują sławni szczypiorniści, odbywać się będą treningi naszych zawodników.

Miejscem zakwaterowania będzie położony w obrębie Parku Kultury i Wypoczynku Hotel Maraton. Hotel posiada 60 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych, wyposażonych w TV satelitarną, telewizory LCD, Wi-Fi i pełen węzeł sanitarny. Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) serwować ma znajdująca się na terenie hotelu Restauracja Olimpijska.

Tuż obok hotelu mieści się stadion lekkoatletyczny oraz Hala Legionów. Jedna część hali składa się z płyty z dębowym parkietem o wymiarach 107 na 73 metry ze stałymi trybunami o pojemności 3030 osób. Druga część hali mieści czterotorową bieżnię o długości 75 metrów z nawierzchnią tartanową, skocznie do skoków o tyczce, wzwyż i w dal. W pozostałych pomieszczeniach znajdują się: siłownia, sale konferencyjne oraz szatnie dla zawodników. Zaplecze sportowe z pewnością przypadnie do gustu młodym graczom, którzy przez cały czas trwania obozu będą intensywnie trenować.

Brak miejsca na nudę

Naszym celem jest, aby w trakcie wyjazdu dzieci miały wypełnioną każdą chwilę. Przede wszystkim każdego dnia odbędą się dwa treningi piłkarskie oraz poranny aerobik. Jest to bardzo istotne w kontekście przygotowania naszych zawodników do rundy wiosennej w rozgrywkach MZPN, dlatego też zależy nam, żeby jak najwięcej zawodników naszego klubu pojechało na obóz, co pozwoli trenerom odpowiednio przygotować chłopców do uczestnictwa w meczach ligowych. Ponadto nie zabraknie różnych innych ciekawych atrakcji.

Zdjęcie z ostatniego obozu w Kielcach

Wspólne wieczory filmowe i turnieje w Fifę to stały punkt naszych wyjazdów. Wiele frajdy zapewni wizyta na treningach największych klubów sportowych w Kielcach. Odwiedzimy piłkarzy Korony Kielce, siatkarzy Buskowianki i szczypiornistów PGE Vive Kielce. Udamy się również na mecz jednego z zespołów. Dzieci będą mogły porozmawiać z prawdziwymi profesjonalistami i zebrać autografy od swoich ulubionych graczy.

Każdego dnia na naszej stronie internetowej oraz FB pojawiać się będą zdjęcia i artykuły dotyczące wyjazdu, w związku z czym rodzice będą mogli na bieżąco „monitorować”, jak ich dziecko bawi się na wyjeździe.

– Kielce to miasto sportu, jest tu nie tylko piłka nożna, ale również piłka ręczna i siatkówka. Po raz kolejny będziemy mogli trenować w hali, w której Vive i Buskowianka rozgrywają swoje mecze. Czeka nas tam najwyższy standard zaplecza sportowego. Ten wyjazd wspominam najlepiej, każdego dnia była inna atrakcja – spotkanie z piłkarzami, mecz Vive, a potem Effector – mówi trener Michał Madeński, który był na ostatnim naszym obozie w Kielcach.

Gorąco zapraszamy wszystkich rodziców do zapisywania swoich dzieci na nasz obóz. Cena wyjazdu wynosi 1250 złotych do 31 grudnia (1200 złotych za dwoje dzieci) i zawiera przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wynajem obiektów sportowych. Od 1 do 24 stycznia koszt obozu to 1350 złotych, a od 25 stycznia cena wzrasta do 1450 złotych. Zaliczka wynosi 500 złotych.

– W Kielcach są bardzo dobre warunki, na miejscu jest świetna hala. Podczas ostatniego obozu tutaj było mnóstwo atrakcji. Takie wyjazdy są niezbędne dla całej drużyny, żeby się zintegrować i spędzić trochę więcej czasu ze sobą – zaprasza trener Mariusz Szewczyk.