Poza treningami na dzieci czekać będzie masa innych atrakcji!

Zapraszamy serdecznie do zapisów na stacjonarny obóz przygotowawczy, który odbędzie się w dniach 29.07.2019 – 09.08.2019 na obiekcie naszego klubu. Przez ponad tydzień nasi adepci będą ciężko trenować, ale także korzystać z różnych zaplanowanych atrakcji pozasportowych.

Dzień składać się będzie z dwóch treningów piłkarskich oraz porannych zajęć gimnastyczno-motorycznych. Po porannym rozruchu zaplanowano wspólne drugie śniadanie. Następnie zajęcia treningowe, obiad i kilka godzin atrakcji. Nasi trenerzy zorganizują mnóstwo ciekawych wyjść (między innymi na basen, do parku linowego, Centrum Nauki Kopernik) i aktywności takich jak quiz wiedzy o sporcie i inne. Później nadejdzie czas drugiego treningu lub meczów towarzyskich i dalej kolacja, po której rodzice będą mogli zabrać dzieci do domów.

Ogromny wpływ na rozwój zawodnika

Zauważmy, że obóz jest niezwykle ważnym okresem w przygotowaniu naszych zawodników do rundy jesiennej w rozgrywkach MZPN, dlatego zależy nam, aby jak najwięcej zawodników naszego klubu wzięło w nim udział, co pozwoli trenerom odpowiednio przygotować dzieci do uczestnictwa w meczach ligowych. Udział w programie jest niezbędny dla rozwoju zawodników, a oprócz rozwoju sportowego przyniesie im oczywiście mnóstwo frajdy i wspaniałych wspomnień. Zdjęć oraz filmów wideo z obozu nie zabraknie.

– Klub Sportowy Konstancin dysponuje na tyle dobrą infrastrukturą, że obóz stacjonarny będzie bardzo racjonalnym rozwiązaniem. Potencjał obiektu jest ogromny i myślę, że przy sumiennie wykonanej pracy trenerów jak i zawodników będzie to okres bardzo produktywny – mówi trener Tomasz Trzewik.

– Podczas 10 dni obozu zawodnicy zrealizują co najmniej 20 jednostek treningowych. Każdy obóz ma ogromny wpływ na rozwój, zarówno pod kątem umiejętności jak i kształtowania charakteru – dodaje szkoleniowiec Klubu Sportowego Konstancin.

Cena zawiera ubezpieczenie, wyżywienie, zajęcia szkoleniowe oraz liczne atrakcje pozasportowe. W zależności od dnia wpłaty zaliczki prezentuje się ona następująco:

1000 zł – wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa do dnia 31.03.2019

950 zł – wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa do dnia 31.03.2019 (w przypadku rodzeństwa)

1150 zł – wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa po dniu 31.03.2019

1100 zł – wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa po dniu 31.03.2019 (w przypadku rodzeństwa)

Nie ma na co czekać, warto już dziś zapisać dziecko na obóz!