Liczymy na życzliwość naszych kibiców, a także rodziców, którym zależy na rozwoju naszej Akademii.

Każdego roku miliony Polaków składają deklaracje podatkowe i oddają do budżetu odprowadzany podatek. Wszyscy podatnicy mają możliwość przekazania 1% podatku na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Nic to nas nie kosztuje, a zajmuje dosłownie chwilę. Dzięki Państwa pomocy nasz Klub może się rozwijać, na czym skorzystają trenujące u nas dzieci.

Wszystkie zebrane fundusze przeznaczone zostaną wyłącznie na cele statutowe – w głównej mierze na Akademię Piłkarską. Każda złotówka, która trafia do naszego Klubu, zostaje w nim w postaci sprzętu, infrastruktury oraz innych urządzeń. Dobrym przykładem wykorzystania otrzymanego wsparcia jest nasz obiekt, który w przeciągu kilku lat zmienił się nie do poznania.

– 1% podatku to mały gest, ale przy życzliwości ludzi związanych z klubem możemy przeznaczyć te środki na rozwój Akademii. Zachęcam wszystkich rodziców i kibiców do oddania swojego procentu na rzecz naszego Klubu – mówi trener Klubu Sportowego Konstancin Michał Madeński.

Wypełniając PIT-y pamiętajmy o tym, że jest w naszej gminie klub piłkarski, któremu ogromnie zależy na losie naszej młodzieży i chce się rozwijać. Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszelką pomoc.

***

Jak przekazać 1% podatku Klubowi Sportowemu Konstancin? To bardzo proste. Należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-28). W pierwszej kolejności trzeba wypełnić rubrykę „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”. W polu „Numer KRS” należy podać następujący numer KRS: 0000197334. Aby 1% podatku trafił jednak do naszego klubu, a nie do Fundacji Partnerstwo (za pomocą Fundacji Partnerstwo uzyskujemy 1% podatku), trzeba również wypełnić rubrykę „Informacje uzupełniające”, wpisując w polu „Cel szczegółowy 1%” poniższe dane:

KS Konstancin

Wilanowska 1A

05-520 Konstancin-Jeziorna