– Czego można się spodziewać? Niezapomnianego wyjazdu ze świetnym zapleczem sportowym – mówi koordynator akademii piłkarskiej Michał Madeński na temat obozu piłkarskiego Namestovo 2017.

W dniach 19-26 lutego KS Konstancin organizuje wyjątkowy obóz piłkarski na Słowacji. Dzieci zostaną zakwaterowane w luksusowym Hotelu Altis położonym 6 kilometrów od miasta Namestovo (20 minut od polskiej granicy). Mieści się on w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, ponadto 1000 metrów dalej znajduje się Jezioro Orawskie.  Hotel posiada ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 3 i 4 osobowych, wyposażonych w TV LCD, Wi-Fi, klimatyzację oraz pełen węzeł sanitarny. Posiłki serwować będzie hotelowa restauracja, a menu – dostosowane do potrzeb i preferencji – uzgadniane jest z kadrą szkoleniową.

Kompleks Sportowy Altis posiada doskonałe zaplecze sportowe. Składa się ono z sali gier o wymiarach 16 na 18 metrów oraz sali fitness wraz z siłownią. Oprócz tego na terenie hotelu znajduje się boisko ze sztuczną nawierzchnią o rozmiarach 20 na 40 metrów oraz basen i spa, w którym będzie można zregenerować siły.

Przez cały czas trwania obozu dzieci będą aktywnie spędzały czas i doskonaliły swoje umiejętności piłkarskie. Dzień składać się będzie z dwóch treningów piłkarskich oraz porannego aerobiku. Chłopcy będą mieli również możliwość spróbowania swoich sił w hokeju na lodzie, a ponadto czekać ich będzie wycieczka do Aquaparku Tatralandia. Z pewnością nie będą mogli narzekać na brak rozrywek.

– Jedziemy do bardzo fajnej miejscowości na Słowację. Czego można się spodziewać po tym obozie? Niezapomnianego wyjazdu ze świetnym zapleczem sportowym. Dużą atrakcją na pewno będzie możliwość rozegrania meczu kontrolnego z rówieśnikami z zagranicy – to nowe doświadczenie dla naszych kolegów, ale również dla nas trenerów spotkanie i wymiana poglądów ze szkoleniowcami ze Słowacji. Patrząc na możliwości, jakie my mieliśmy, będąc dziećmi, a tym, co teraz oferuje nasz klub, to jest to spełnienie marzeń, dlatego chcemy podzielić się z dziećmi tą możliwością. Infrastruktura i całe zaplecze naszego obozu stoi na najwyższym poziomie – mówi nam koordynator akademii piłkarskiej Michał Madeński.

Koszt wyjazdu wynosi 1500 złotych. Zaliczka stanowi jedną trzecią tej kwoty. Dodatkowe wiadomości oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce „obozy sportowe”. W przypadku chęci uzyskania szczegółów dotyczących obozu prosimy o wypełnienie formularza, po czym skontaktuje się z Państwem trener drużyny właściwej dla wieku dziecka w celu udzielania uzupełniających informacji.