Obozy sportowe

KS Konstancin organizuje obozy sportowe już od 5 lat, w których wzięło udział łącznie kilkaset chłopców. Nasze zgrupowania są skierowane nie tylko do zawodników naszego klubu, ale także dzieci i młodzieży nieuczestniczących na codzień w zajęciach Klubu Sportowego Konstancin. Nasze obozy to nie tylko wyjazdy szkoleniowo-treningowe, ale także świetna forma aktywnego wypoczynku, w trakcie którego staramy się zaszczepić uczestnikom naszą pasję do sportu. Przede wszystkim nasze obozy to pozytywnie i aktywnie spędzony czas, fantastyczna atmosfera i profesjonalne zajęcia treningowe.

  • 1 trener na 10 zawodników

Podczas naszych obozów – niezależnie od ilości uczestników, zawsze liczba opiekunów-trenerów przypadająca na całą grupę jest zgodna w powyższą zasadą. Taka forma organizacji obozów pozwala trenerom na lepszy i bardziej bezpośredni kontakt z zawodnikami oraz zdecydowanie efektywniejsze zajęcia treningowe.

  • Profesjonalni trenerzy

Wszyscy trenerzy posiadają odpowiednie wykształcenie i przygotowanie do pracy szkoleniowej podczas obozów. Ponadto trenerzy biorący udział w naszych zgrupowaniach na codzień pracują z drużynami młodzieżowymi w naszym klubie, nie są anonimowi w środowisku sportowym oraz są dostępni dla rodziców nie tylko w trakcie obozów, ale także przed i po.

  • Bezpieczeństwo i referencje

Wszyscy uczestnicy naszych obozów są ubezpieczeni od NNW oraz mają wykupione OC. Obozy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, są zgłaszane i kontrolowane przez Kuratorium Oświaty oraz Sanepid. Przez ostatnie 5 lat w naszych obozach wzięło udział łącznie kilkaset zawodników, z czego większość z nich regularnie jeździ na nasze obozy – zawsze z uśmiechem na twarzy.

Obóz sportowo-wypoczynkowy z elementami survivalu - Wilkasy 2017

Zapisz swoje dzieck0 na obóz w Wilkasach!