Namestovo 2017

[]
1 Step 1
Previous
Next
  • ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE
   Hotel Altis. Hotel położony jest 6 km od miasta Namestovo oraz 20 minut od polskiej granicy. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i 1000 metrów od Jeziora Orawskiego. Hotel posiada ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 3 i 4 osobowych, wyposażonych w TV LCD, Wi-Fi, klimatyzację oraz pełen węzeł sanitarny.
   Posiłki podczas obozu zapewnia nam znajdująca się na terenie hotelu restauracja. Serwowane przez restaurację menu jest uzgadniane z kadrą szkoleniową obozu i jest dostosowane do naszych potrzeb i preferencji.
  • ZAPLECZE SPORTOWE
   Kompleks Sportowy Altis. Jedna część hali to sala gier o wymiarach 16 na 18 metrów. Kolejna część to sala fitness wraz z siłownią. Ponadto na terenie hotelu znajduje się boisko ze sztuczną nawierzchnią o rozmiarach 20 na 40 metrów oraz basen o rozmiarach 6 na 11 metrów ze spa.
  • PROGRAM
   Przede wszystkim dzień składa się z dwóch treningów piłkarskich oraz porannego aerobiku. Ponadto w ramach urozmaicenia obozu chłopcy będą mieli możliwość spróbowania swoich sił w hokeju na lodzie oraz wycieczkę do aquaparku Tatralandia.
  • CENA I ZAPISY
   1500 PLN. Zaliczka w wysokości 500 zł jest płatna do 24 grudnia 2016. Druga rata w wysokości 1000 zł płatna jest do 20 stycznia 2017. Tylko wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją zgłoszenia dziecka na obóz. Liczba miejsc ograniczona jest do 50. W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 7 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych wiadomości i szczegółów dotyczących obozu sportowego prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia, po czym skontaktuje się z Państwem trener drużyny właściwej dla wieku dziecka w celu udzielania uzupełniających informacji. Wysłanie formularza nie jest rezerwacją miejsca na obóz – tylko wpłata zaliczki pełni taką funkcję.