Niechorze 2016

[]
1 Step 1
Previous
Next
 • ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE
  Ośrodek Stoltur. Ośrodek położony jest przy Alei Bursztynowej – głównej ulicy Niechorza. Odległość do plaży wynosi 120 m, a miejski stadion znajduje się 200 m od ośrodka. Na terenie ośrodka znajduje się między innymi basen o wymiarach 16×8 m, stoły do tenisa stołowego, plac zabaw oraz piaskownica dla dzieci.
  Posiłki podczas obozu zapewnia nam znajdująca się na terenie ośrodku restauracja. Serwowane przez restaurację menu jest uzgadniane z kadrą szkoleniową obozu i jest dostosowane do naszych potrzeb i preferencji.
 • ZAPLECZE SPORTOWE
  Kompleks Sportowy Niechorze. Obiekt sportowy w Niechorzu dysponuje dwoma boiskami do piłki nożnej. Boisko z naturalną murawą posiada wymiary 105×68 m oraz trybuny dla 1000 osób. Drugie boisko do piłki nożnej wykonane jest z trawy syntetycznej Profoot Final M60.
 • PROGRAM
  Przede wszystkim dzień składa się z dwóch treningów piłkarskich oraz porannego aerobiku. Ponadto w ramach urozmaicenia obozu rozegramy kilka meczów towarzyskich z drużynami przebywającymi w tym samym czasie w Niechorzu – Zwarem Międzylesie, Deltą Warszawa czy drużynami z innych części Polski. Wyjazd z Konstancina-Jeziorny planowany jest na 24.07.2016 o godzinie 22:00, zaś powrót na 04.08.2016 o godzinie 8:00.
 • CENA I ZAPISY
  1590 PLN. Zaliczka w wysokości 490 zł jest płatna do 31 marca 2016. Druga rata w wysokości 500 zł płatna jest do 31 maja 2016, zaś ostatnia rata musi być wpłacona do dnia wyjazdu. Tylko wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją zgłoszenia dziecka na obóz. Liczba miejsc ograniczona jest do 70. W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 6 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych wiadomości i szczegółów dotyczących obozu sportowego prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia, po czym skontaktuje się z Państwem trener drużyny właściwej dla wieku dziecka w celu udzielania uzupełniających informacji. Wysłanie formularza nie jest rezerwacją miejsca na obóz – tylko wpłata zaliczki pełni taką funkcję.