Zajęcia łączą trening z zabawą.

We wrześniu nasi trenerzy poprowadzili zajęcia dla dzieci w przedszkolu w Mirkowie. Nasz projekt „piłkarskie przedszkole” prowadzony jest w poszczególnych placówkach i przyciąga bardzo duże zainteresowanie.

W trakcie zajęć dzieci wykonują przeróżne ćwiczenia, które pozytywnie wpływają na ich sprawność fizyczną, zachęcają do uprawiania sportu, a ponadto dostarczają im mnóstwo zabawy. Zabawa w raczki, wiewiórki, strzelanie rzutów karnych – to tylko niektóre z elementów spotkań z naszymi trenerami. Na niektórych zajęciach można się również spodziewać ulubieńca dzieci, czyli naszego Wilczka Konstantego, który bardzo chętnie przybija piątki z uczestnikami.

– „Piłkarskie przedszkole” to projekt, który cieszy się ogromną popularnością w placówkach, w których prowadzimy zajęcia. Celem zajęć jest łączenie ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami piłki nożnej. Wszystkie zajęcia przeplatane są zabawą – mówi nam Michał Madeński, trener Klubu Sportowego Konstancin.

– Bardzo nas cieszy, że dzieci, które uczestniczyły w zajęciach w przedszkolach, potem przychodzą do nas do klubu na treningi, co tylko pokazuje, jak dobrą pracę wykonujemy jako klub – dodaje.

Przedszkola zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu mailowego: info@kskonstancin.com