Łącznie oddano 191 głosów. „Walka” toczyła się do samego końca.

Znamy już zwycięzcę głosowania kibiców na Drużynę Roku Klubu Sportowego Konstancin. Fani KS-u mogli wziąć udział w zabawie, wpisując w komentarzach na Facebooku rocznik, który ich zdaniem zasłużył na wyróżnienie. Głosy w zasadzie podzieliły się pomiędzy dwie drużyny.

Zwyciężył rocznik 2004, który otrzymał 96 głosów. Kibice postanowili docenić niesamowity hart ducha chłopaków. Zespół prowadzony przez trenera Tomasza Trzewika miał za sobą bardzo ciężki sezon. Zmiana trenera, odejście bardzo dobrych graczy, problemy kadrowe, kontuzje, wszystko to sprawiło, że nasi najstarsi zawodnicy nie mieli łatwego życia w lidze. Mimo to starali się ze wszystkich sił, ciężko pracowali i na każdym kroku pokazywali, że nie zamierzają się poddawać i są gotowi dać z siebie wszystko.

Na drugim miejscu uplasował się rocznik 2010. Młodzi piłkarze trenera Mariusza Szewczyka odnieśli ogromny sukces w swoich rozgrywkach, wygrywając ligę. Znakomity bilans zespołu – 9 wygranych, 1 porażka, 117 strzelonych bramek. I ciągły postęp zawodników, którzy z dnia na dzień stają się coraz lepsi.

Trzeci stopień podium przypadł naszym najmłodszym – rocznikowi 2012/2013. Mamy nadzieję, że będzie to dla nich fajna zachęta do dalszej pracy.

Dziękujemy wszystkim serdecznie za udział w naszej zabawie. Na koniec dodajmy, że dla nas wszystkie drużyny zasłużyły na ten tytuł i jesteśmy dumni z postępów każdego z roczników!