• Dołącz już dziś!
 • Klub Sportowy Konstancin
Live
 1. Poznaliśmy rywali
 2. Zajęcia wakacyjne
 3. Zmiana w zarządzie klubu
 4. Nabór do seniorów
 5. Dziękujemy za wszystko

Przewagi szkoleniowe

 • BRAK SELEKCJI 

W naszym klubie nie jest prowadzona selekcja przy naborach. Każde dziecko ma możliwość czerpania radości z gry w piłkę nożną. W zajęciach uczestniczy dwóch trenerów, co pozwala na organizację ćwiczeń w sposób, aby zawodnicy bardziej utalentowani podwyższali swój poziom, a zawodnicy w stadium początkowego szkolenia mogli regularnie rozwijać swoje umiejętności.

 • NABORY DLA CHŁOPCÓW I DZIEWCZYNEK JUŻ OD 4. ROKU ŻYCIA

Akademia Piłkarska prowadzi ciągły nabór do wszystkich drużyn już od 4. roku życia. Niewiele klubów piłkarskich oferuje szkolenie w tak młodym wieku. W naszym klubie trenują już 4-latki, dla których zajęcia są precyzyjnie przygotowane i opierają się głównie na zabawie i grach.

Nabór od 4. roku życia
 • CIĄGŁOŚĆ SZKOLENIA

W naszej Akademii Piłkarskiej każdy zawodnik przechodzi przez poszczególne etapy szkolenia, które układają się w spójną całość. Pozwala to na harmonijny rozwój umiejętności młodych sportowców. Prowadzimy szkolenie dla skrzatów, żaków, orlików, młodzików a następnie juniorów. Ostatnim szczeblem szkolenia w naszym klubie jest drużyna seniorów – występująca obecnie w IV lidze piłkarskiej. Tym sposobem każdy zawodnik naszego klubu ma zapewnioną ciągłość szkolenia.

 • WYKWALIFIKOWANA KADRA TRENERSKA

Wszyscy nasi szkoleniowcy posiadają licencje trenerskie UEFA bądź w przypadku asystentów są w trakcie kursów UEFA. Ponadto trenerzy cały czas dokształcają się, uczęszczając w licznych stażach, konferencjach i sympozjach. Kadrę stanowią głównie młodzi trenerzy, którzy posiadają nowoczesne spojrzenie na szkolenie i ogromną chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Dzięki rozbudowanej kadrze szkoleniowej w nagłych sytuacjach istnieje możliwość zastąpienia trenera bez utraty przez zawodnika jednostki treningowej.

Turniej Konstancin Cup
 • STAŻE I KONFERENCJE

Trenerzy naszej Akademii biorą udział w stażach i konferencjach organizowanych przez związki piłkarskie, polskie oraz w miarę możliwości zagraniczne kluby. Ponadto nasi szkoleniowcy uczęszczają na liczne sympozja i warsztaty pedagogiczne, żywieniowe oraz psychologiczne. Byliśmy na stażach trenerskich w Herculesie Alicante, Legii Warszawa, Śląsku Wrocław czy Koronie Kielce.

 • ASYSTENCI NA TRENINGACH

Na treningach drużyn, do których należy co najmniej 16 zawodników, zawsze obecni są asystenci trenerów. Ich zadaniem jest wspieranie szkolenia oraz pomoc przy organizacji złożonych i niezależnych od siebie ćwiczeń. Ich obecność umożliwia także obserwację większej liczby zawodników podczas treningu oraz skuteczniejszą komunikację z rodzicami. W sytuacjach awaryjnych są gotowi zastąpić trenera, aby zajęcia nie przepadły.

 • OBOZY SPORTOWE

Nasza Akademia organizuje dwa razy w roku profesjonalne obozy sportowe, które pozwalają w znaczny sposób rozwinąć umiejętności zawodników, a przy okazji integrują grupę. W ciągu jednego obozu zawodnik zawodnik odbywa nawet 20 jednostek treningowych, co bardzo intensyfikuje postępy dziecka – wszakże w ciągu standardowego miesiąca ma około 12 treningów. Dużym atutem naszych wyjazdów jest profesjonalna opieka oraz wiele atrakcji piłkarskich – rozmowy z zawodnikami Ekstraklasy, zwiedzanie stadionów, mecze sparingowe z innymi klubami.

 • SPRZĘT SPORTOWY

KS Konstancin zapewnia bogaty i rozbudowany zestaw sprzętu do ćwiczeń, w tym między innymi różnego rodzaju piłki, bramki, znaczniki, czy też bardziej specjalistyczne jak skrzynie plyometryczne, reboundery, piłki gimnastyczne i lekarskie. Zawodnik nie przynosi własnego sprzętu na zajęcia.

 • CYKL TURNIEJÓW KONSTANCIN CUP

Coroczną tradycją Akademii Piłkarskiej jest cykl turniejów Konstancin Cup, który jest organizowany dla każdej grupy wiekowej w okresie zimowym, kiedy to drużyny nie uczestniczą w rozgrywkach Mazowieckiego ZPN. Turnieje odbywają się na hali GOSiR w Konstancinie-Jeziornie i trwają cały dzień.

Obóz sportowy KS Konstancin