Zajęcia będą trwały cały czerwiec, po czym będzie można związać się z naszym Klubem na stałe. Musisz do nas dołączyć!

Klub Sportowy Konstancin ogłasza nabór do rocznika 2013/2014. Przez cały obecny miesiąc prowadzone będą darmowe zajęcia naborowe, tak aby każdy mógł zobaczyć, jak wygląda nasza praca i potem zapisał swoje dziecko na regularne treningi od sierpnia.

Zajęcia zaczynają się od 5 czerwca. Odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach 17-18, a prowadzić je będzie trener Hubert Karaluch.

– Treningi piłkarskie w naszym Klubie to dla najmniejszych pociech doskonała okazja do rozpoczęcia wspaniałej przygody ze sportem. To nie tylko nauka gry w piłkę nożną, ale również doskonała zabawa, nawiązywanie nowych przyjaźni i spędzanie czasu w doskonałych warunkach: kompleks naturalnych boisk, cicha i spokojna lokalizacja z dala od miasta, opieka młodej, wykwalifikowanej kadry, masa atrakcji i eventów, szansa rywalizacji z rówieśnikami z innych klubów. Serdecznie zapraszamy na treningi wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody z piłką nożną – zachęca szkoleniowiec Klubu Sportowego Konstancin.

Czekamy na dzieci z roczników 2013, 2014 oraz 2015. Zapewniamy opiekę medyczną dzięki naszej współpracy z Przychodnią Grapa oraz firmą Seliga Sport Clinic. Zawodnicy są ubezpieczeni. Od nowego sezonu treningi odbywać się będą trzy razy w tygodniu, a ponadto w planach są zajęcia gimnastyczne z trenerem motorycznym.