Najbliższe zajęcia już w tę niedzielę!

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich serdecznie do udziału w naszym nowym projekcie, jakim są zajęcia piłkarskie dla dzieci o nazwie: „Rodzice naszymi trenerami”. Są one darmowe i każdy może z nich skorzystać, niezależnie od tego, czy jego dziecko trenuje w naszym klubie, czy nie. Poprowadzi je nasz trener Mariusz Szewczyk.

– Odkurzamy nasz projekt sprzed 5 lat – „Rodzic moim trenerem” – ale tym razem w nowej odsłonie. Naszym celem jest, aby takie spotkania integrowały dzieci z rodzicami, dla dziecka 4,6-letniego największą motywacją boiskową jest wygranie rywalizacji z tatą np. w trakcie meczu – rodzice są największym motywatorem do działania. Na pewno dużym atutem będzie fakt, że zajęcia nie będą monotonne, dzieci i rodzice będą się świetnie bawić. Osobiście mam dobre doświadczenia z taką inicjatywą – mówi szkoleniowiec Klubu Sportowego Konstancin Michał Madeński.

Zajęcia będą trwały 90 minut. Przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2 do 15 lat wraz z rodzinami (rodzice, opiekunowie ustawowi, dziadkowie, babcie, wujkowie, ciocie itp.). W czasie zajęć rodzina dziecka będzie wesoło i aktywnie spędzać czas, a całość koordynować będzie trener. Planujemy, że godzina zajęć poświęcona zostanie wspólnej grze w piłkę nożną, a pozostała część to będą ćwiczenia organizowane przez trenera.

Liczymy na to, że dzięki nam w niektórych rodzinach wykształci się następujący sposób myślenia: „Jest niedziela – idziemy pograć w piłkę. Całą rodziną”.

Zapraszamy w następujących terminach:

– Niedziela, 27.05 godz. 11:00-12:30

– Niedziela, 03.06 godz. 11:00-12:30

– Niedziela, 10.06 godz. 11:00-12:30

– Niedziela, 17.06 godz. 11:00-12:30

– Niedziela, 24.06 godz. 11:00-12:30

Nie prowadzimy zapisów, wystarczy, że danego dnia rodzina wraz z dzieckiem przyjdzie bezpośrednio na trening. Zajęcia będą prowadzone na stadionie w Oborach. Zachęcamy wszystkich Państwa do przyjścia – atmosfera z pewnością będzie wspaniała!