Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Konstancin organizuje nieprzerwany nabór ciągły dla chłopców i dziewczynek.

Zapraszamy dzieci już od czwartego roku życia. Mogą one trenować w następujących kategoriach wiekowych: skrzat (4-6 lat), żak (7-9), orlik (10-11), młodzik (12-13), trampkarz (14-15) oraz junior młodszy (16-17). Nie prowadzimy selekcji, zapraszamy każdego, kto tylko ma chęć rozwinąć swoje umiejętności piłkarskie. Do naszego klubu można dołączyć w dowolnym momencie sezonu. Zajęcia odbywają się na boiskach treningowych Klubu Sportowego Konstancin w Oborach.

Podstawowym celem Akademii Piłkarskiej jest szkolenie przyszłych zawodników dla pierwszej drużyny KS Konstancin, innych miejscowych zespołów oraz dla klubów występujących w najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce. Zależy nam również na tym, aby realizowała ona cel wychowawczy, edukacyjny oraz sportowy. Chcemy nauczyć dzieci umiejętności bycia częścią grupy, współzawodnictwa głównie poprzez zabawę, ale również poprzez odpowiednie ćwiczenia. Istotną kwestą jest, aby gra w piłkę nożną sprawiała przyjemność i radość, dlatego też nasz sztab szkoleniowy na każdym kroku pomaga dzieciom pokonywać własne lęki i trudności. Przywiązujemy także wagę do odpowiedniego zachowania dzieci poza boiskiem oraz ich wyników w nauce. Staramy się rozwijać dzieci nie tylko jako piłkarzy, ale również jako ludzi.

_IMG7427_DxO

–Naszym głównym celem jest rozwój młodych piłkarzy, chcemy robić to w pełni profesjonalnie i robimy to z pełnym zaangażowaniem jako cały sztab. Jesteśmy stworzeni z grupy młodych ludzi chcących coś osiągnąć w sporcie – mówi koordynator akademii Michał Madeński.

– Zapraszamy do nas do klubu wszystkich chłopców, których pasją jest piłka nożna, którzy kochają ten sport i mają zamiar poświęcać mu czas, aby rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Z pewnością nasza kadra trenerska pomoże w osiągnięciu tego celu – dodaje prezes klubu Łukasz Kamiński.

Jak do nas dołączyć? Pierwszy krok to obecność na dwóch otwartych treningach zapoznawczych. Następnie trzeba wypełnić deklarację zawodniczą, którą przekaże trener. Później zostają już tylko treningi oraz dobra zabawa!

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu treningów są dostępne na poszczególnych stronach roczników.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerami:

Michał Madeński (Rocznik 2011 i 2012/2013)
michal.madenski@kskonstancin.com
+48 535-495-273

Mariusz Szewczyk (Rocznik 2007 i 2010)
+48 883-607-139
mariusz.szewczyk@kskonstancin.com

Tomasz Trzewik (Rocznik 2004 i 2009)
+48 784-960-770
tomasz.trzewik@kskonstancin.com

Paweł Nawrocki (Rocznik 2008)
+48 510-416-617
nawrot_96@tlen.pl