Najwięcej punktów zgromadził Patryk Kaliciński, drugi był Alex Złotkowski, a trzecie miejsce zajął Patryk Perzyna.

W zeszłą niedzielę w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zawodnicy z roczników 2008 i 2009 rozegrali wewnętrzne zawody, tzw. „turniej holenderski”. Tego typu zmagania w znacznym stopniu pomagają ocenić formę poszczególnych zawodników, stosuje się je również przy okazji naborów.

Formuła turnieju polega na tym, że każdemu młodemu piłkarzowi zostaje przydzielony numer, po czym za każdym razem rozgrywa on mecze w innej drużynie i otrzymuje punkty. Rozegranych zostało 10 spotkań. Punktacja prezentowała się następująco: zwycięstwo – 10 punktów, remis – 5 punktów, bramka (strzelona przez zespół) – 1 punkt. Za porażki punktów nie przyznawano.

W turnieju wzięło udział 15 zawodników oraz 2 bramkarzy z ekipy trenera Pawła Nawrockiego, którzy mieli mnóstwo pracy, ponieważ grali w każdym meczu. Najwięcej punktów zgromadził na swoim koncie Patryk Kaliciński z rocznika 2008, który zdobył 93 oczka. Dwa kolejne miejsca na podium również powędrowały do chłopaków z 2008 – drugi był Alex Złotkowski (85 punktów), a trzeci Patryk Perzyna (78 punktów).

Bardzo dobre wyniki mieli także młodsi zawodnicy – Emmanuel Mitzalis uzbierał 64 punkty, co stanowiło jeden z najlepszych rezultatów w turnieju.