Trener przygotował dla rodziców oraz ich pociech różne ćwiczenia, które były wymagające, ale jednocześnie dostarczyły wszystkim wiele rozrywki.

W ostatnią niedzielę na bocznym boisku w Oborach miało miejsce drugie spotkanie z cyklu „Rodzice naszymi trenerami”. Wyjątkowo poprowadził je trener rocznika 2009 Klubu Sportowego Konstancin Tomasz Trzewik. Na zajęcia kolejny raz przybyła duża liczba osób, która z pewnością nie żałowała, że spędziła niedzielę aktywnie na świeżym powietrzu.

Niedzielne zajęcia obfitowały w różne ćwiczenia z piłką, które nieco wymęczyły obecnych. „Może coś lżejszego?” zasugerował, śmiejąc się jeden z rodziców. Murarz, sadzenie i ścinanie pachołków, lokomotywa – to tylko kilka zabaw, które nie tylko dostarczają wiele rozrywki, ale i pomagają w rozwijaniu umiejętności piłkarskich. Po ćwiczeniach zebrani podzielili się na cztery drużyny i tak jak poprzednio rozegrany został mecz „rodzice kontra dzieci”. Nie było taryfy ulgowej, każdy bardzo się starał na murawie, o czym najlepiej świadczy jedna z mam, która niczym Neymar idealnie załadowała piłkę do siatki z rzutu karnego.

Najważniejsza była zabawa i spędzenie czasu z rodziną, grając w piłkę nożną. Trening bez dwóch zdań wpłynie pozytywnie na rozwój piłkarski dzieci. Następne zajęcia już w tę niedzielę – zapraszamy wszystkich serdecznie!