Każdy trener powinien pamiętać o tym, że bardzo ważne jest, by utrzymywać dobrą atmosferę nie tylko wśród dzieci, ale również i ich rodziców.

W ubiegły piątek na stadionie w Oborach swoje zakończenie sezonu miał rocznik 2011/2012 Klubu Sportowego Konstancin. Zawodnicy trenera Michała Madeńskiego spotkali się wraz ze swymi rodzicami, by wesoło zakończyć ubiegły sezon. Jak zwykle przy tego typu okazjach nie zabrakło meczu rodzice kontra dzieci, a także pysznego grilla.

– Piątkowe zakończenie miało na celu integrację rodziców. Uważam, że jest to bardzo ważne, ale często zapominane przez trenerów, a tak naprawdę zintegrowani rodzice to również mocniejsze wsparcie dla dzieci, czego efekty widać w moich rocznikach – rodzice tworzą fajna drużynę – mówi trener Michał Madeński.

– Mecz pomiędzy dziećmi i rodzicami był okazją do wspólnej zabawy, ale także stanowił dla dzieci „pokaz siły i umiejętności” nabytych podczas roku treningów. Ogromne podziękowania dla rodziców za zaufanie, którym mnie obdarzyli, oddając swoje pociechy pod moją opiekę i wielkie wsparcie, które okazują podczas treningów i sparingów naszych zawodników.