• Dołącz już dziś!
  • Klub Sportowy Konstancin
Live
  1. Nabór do akademii
  2. Reaktywujemy roczniki
  3. Grają nasi
  4. Stawiamy na rozwój indywidualny
  5. Weekendowy rozkład jazdy

Baza treningowa

Baza treningowa Klubu Sportowego Konstancin znajduje się w Oborach – 3 minuty drogi samochodem z centrum Konstancina-Jeziorny. Miejsce to jest historycznym podwarszawskim terenem mikroregionu etnograficznego Urzecze. Baza sportowa w Oborach powstała w latach 80. XX wieku, a jej początkowym użytkownikiem był klub piłkarski Skra Obory.

Obiekt zawiera dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie z naturalną trawą oraz jedno trawiaste boisko do piłki nożnej o wymiarach 70m x 30m – tak zwany „Orlik”. Na terenie znajduje się zaplecze – 6 estetycznych szatni z dwoma łazienkami (12 kabin prysznicowych), oraz parking na co najmniej 60 samochodów.

Wszystkie boiska są przystosowane do rozgrywania zawodów sportowych, a boisko główne jest zweryfikowane do rozgrywek IV ligi i posiada 360 miejsc siedzących. Na boisku bocznym oraz „Orliku” znajduje się oświetlenie, dzięki czemu treningi mogą odbywać się w godzinach wieczornych.

 

Ponadto klub posiada do dyspozycji boisko z nawierzchnią sztuczną przy Zespole Szkół nr 1 należące do konstancińskiego GOSiR-u. W okresie zimowym zajęcia treningowe odbywają się na hali sportowej GOSiR przy Zespole Szkół nr 2 oraz w salach sportowych w szkołach podstawowych w Brześcach i Powsinie.

Treningi wszystkich grup młodzieżowych oraz drużyn seniorskich w okresie wiosenno-jesiennym odbywają się w Oborach, a rocznie na boiskach KS-u Konstancin odbywa się blisko 1 000 sesji treningowych wszystkich zespołów klubu.