• Dołącz już dziś!
  • Klub Sportowy Konstancin
Live
  1. Nabór do akademii
  2. Reaktywujemy roczniki
  3. Grają nasi
  4. Stawiamy na rozwój indywidualny
  5. Weekendowy rozkład jazdy

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

Liga Okręgowa 2017/2018

PozycjaKlubMZRPPkt
2GROM WARSZAWA30194761
3SEMP URSYNÓW30186660
4JÓZEFOVIA JÓZEFÓW30184858
5AP ŻYRARDÓW30167755
6LKS CHLEBNIA30166854
7KS TERESIN30166854
8URSUS II WARSZAWA301181141
9KS KONSTANCIN301161339
10PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY301081238
11NAPRZÓD STARE BABICE30971434
12POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI30881432
13PIAST PIASTÓW30912028