• Dołącz już dziś!
  • Klub Sportowy Konstancin
Live
  1. Nie będzie czasu na nudę!
  2. Transfery przed rundą
  3. Rusza liga
  4. Letni obóz przygotowawczy
  5. Tym razem bez zwycięstwa

PIAST PIASTÓW

Liga Okręgowa 2017/2018

PozycjaKlubMZRPPkt
2GROM WARSZAWA30194761
3SEMP URSYNÓW30186660
4JÓZEFOVIA JÓZEFÓW30184858
5AP ŻYRARDÓW30167755
6LKS CHLEBNIA30166854
7KS TERESIN30166854
8URSUS II WARSZAWA301181141
9KS KONSTANCIN301161339
10PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY301081238
11NAPRZÓD STARE BABICE30971434
12POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI30881432
13PIAST PIASTÓW30912028