• Dołącz już dziś!
  • Klub Sportowy Konstancin
Live
  1. Pokazaliśmy charakter
  2. Walczyli do samego końca
  3. Chcemy narzucić swój styl
  4. Wygrali z Lesznowolą
  5. Starcie z Lolkiem

SEMP URSYNÓW

Liga Okręgowa 2017/2018

PozycjaKlubMZRPPkt
1KS RASZYN24173454
2JÓZEFOVIA JÓZEFÓW24154549
3AP ŻYRARDÓW24154549
4SEMP URSYNÓW24154449
5GROM WARSZAWA24144546
6LKS CHLEBNIA23125641
7KS TERESIN23114837
8URSUS II WARSZAWA24105935
9PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY2496933
10KS KONSTANCIN24841228
11POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI24751226
12NAPRZÓD STARE BABICE24651323
13PIAST PIASTÓW24711622
14BŁĘKITNI KORYTÓW24541519
15SPARTA II JAZGARZEW24441416
16NAPRZÓD BRWINÓW24241810