Live
  1. Nie powinniśmy się nikogo bać
  2. Nawrocki wraca do Konstancina
  3. Pierwszy trening za nami
  4. Zapraszamy na zajęcia!
  5. Wracają do treningów

URSUS II WARSZAWA

Liga Okręgowa 2017/2018

PozycjaKlubMZRPPkt
1KS RASZYN30123569
2GROM WARSZAWA30194761
3SEMP URSYNÓW30186660
4JÓZEFOVIA JÓZEFÓW30184858
5AP ŻYRARDÓW30167755
6LKS CHLEBNIA30166854
7KS TERESIN30166854
8URSUS II WARSZAWA301181141
9KS KONSTANCIN301161339
10PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY301081238
11NAPRZÓD STARE BABICE30971434
12POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI30881432
13PIAST PIASTÓW30912028
14BŁĘKITNI KORYTÓW30661824
15SPARTA II JAZGARZEW30442216
16NAPRZÓD BRWINÓW30262212