Terminarz

  • 17 Czerwiec

    Szydłowianka Szydłowiec - KS Konstancin

    17:00
  • 10 Czerwiec

    KS Konstancin - Proch Pionki

    17:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 3 Czerwiec

    Victoria Sulejówek - KS Konstancin

    12:00
  • 31 Maj

    KS Konstancin - Wilga Garwolin

    18:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 27 Maj

    MKS Piaseczno - KS Konstancin

    12:00
  • 17 Maj

    KS Raszyn - KS Konstancin

    17:00
  • 13 Maj

    Energia Kozienice - KS Konstancin

    12:00
  • 6 Maj

    Pilica Białobrzegi 1 : 1 KS Konstancin

    12:00
  • 3 Maj

    KS Konstancin 3 : 0 Błonianka Błonie

    17:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 29 Kwiecień

    KS Konstancin 0 : 4 Znicz II Pruszków

    11:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 22 Kwiecień

    Broń Radom 4 : 0 KS Konstancin

    12:00
  • 14 Kwiecień

    KS Konstancin 3 : 2 Mazur Karczew

    16:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 8 Kwiecień

    Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 KS Konstancin

    12:00
  • 1 Kwiecień

    KS Konstancin 1 : 0 LKS Promna

    11:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 25 Marzec

    KS Konstancin 2 : 0 Sparta Jazgarzew

    11:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 18 Marzec

    KS Konstancin 0 : 0 Oskar Przysucha

    11:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 11 Marzec

    Orzeł Wierzbica 4 : 2 KS Konstancin

    17:00
  • 4 Marzec

    KS Konstancin 1 : 2 Grom Warszawa

    11:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 25 Luty

    KS Konstancin 3 : 0 Perła Złotokłos

    11:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 18 Luty

    Mazovia Mińsk Maz. - KS Konstancin

    12:00
    ul. Sportowa 1, Mińsk Mazowiecki
  • 15 Luty

    Drukarz Warszawa 2 : 1 KS Konstancin

    20:00
    Al. Zieleniecka 2, Warszawa
  • 11 Luty

    KS Konstancin 3 : 1 Bug Wyszków

    11:00
    ul. Obrońców Tobruku 11, Warszawa
  • 8 Luty

    KS Konstancin 0 : 5 Pogoń Grodzisk Maz.

    19:00
    ul. Obrońców Tobruku 11, Warszawa
  • 5 Luty

    Reprezentacja Polski U-17 2 : 0 KS Konstancin

    15:00
    ul. Obrońców Tobruku 11, Warszawa
  • 4 Luty

    Świt Nowy Dwór Maz. 2 : 3 KS Konstancin

    16:00
    ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Mazowiecki
  • 28 Styczeń

    Unia Warszawa 2 : 4 KS Konstancin

    11:00
    ul. Obrońców Tobruku 11, Warszawa
  • 21 Styczeń

    Hutnik Warszawa 2 : 2 KS Konstancin

    11:00
    ul. Obrońców Tobruku 11, Warszawa
  • 14 Styczeń

    Sokół Serock 1 : 2 KS Konstancin

    14:00
    ul. Parkowa 27A, Legionowo
  • 19 Listopad

    KS Konstancin 0 : 2 Szydłowianka Szydłowiec

    11:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 13 Listopad

    Proch Pionki 0 : 3 KS Konstancin

    12:00
    ul. Sportowa 1, Pionki
  • 12 Listopad

    KS II Konstancin 4 : 0 Korona Góra Kalwaria

    13:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 6 Listopad

    AMT Nowa Wieś 2 : 4 KS II Konstancin

    11:45
  • 5 Listopad

    KS Konstancin 1 : 1 Victoria Sulejówek

    13:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 29 Październik

    KS II Konstancin 4 : 2 UKS Siekierki

    13:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 29 Październik

    Wilga Garwolin 2 : 1 KS Konstancin

    11:00
    ul. Sportowa 34, Garwolin
  • 23 Październik

    MKS II Piaseczno 3 : 2 KS II Konstancin

    11:00
  • 22 Październik

    KS Konstancin 0 : 3 MKS Piaseczno

    11:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 15 Październik

    KS II Konstancin 3 : 1 Laura Chylice

    15:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 15 Październik

    Start Otwock 1 : 5 KS Konstancin

    13:00
    ul. Sportowa 1, Otwock
  • 8 Październik

    KS Konstancin 1 : 0 KS Raszyn

    15:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 8 Październik

    GLKS Nadarzyn 0 : 4 KS II Konstancin

    11:00
  • 1 Październik

    Grom II Warszawa 1 : 3 KS II Konstancin

    16:30
  • 1 Październik

    KS Konstancin 3 : 3 Energia Kozienice

    10:55
    Konstancin-Jeziorna
  • 24 Wrzesień

    KS II Konstancin 2 : 0 Ożarowianka II Ożarów Maz.

    16:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 24 Wrzesień

    KS Konstancin 0 : 3 Pilica Białobrzegi

    13:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 21 Wrzesień

    Ursus II Warszawa 0 : 2 KS II Konstancin

    18:30
  • 17 Wrzesień

    KS II Raszyn 6 : 2 KS II Konstancin

    16:00
  • 17 Wrzesień

    Błonianka Błonie 2 : 1 KS Konstancin

    11:00
    ul. Legionów 3A, Błonie
  • 11 Wrzesień

    Znicz II Pruszków 1 : 3 KS Konstancin

    11:00
    ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
  • 7 Wrzesień

    Mazur Karczew 2 : 2 KS Konstancin

    17:00
    ul. Trzaskowskich 1, Karczew
  • 3 Wrzesień

    KS Konstancin 0 : 1 Broń Radom

    17:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 3 Wrzesień

    Jedność Żabieniec 0 : 1 KS II Konstancin

    11:00
  • 27 Sierpień

    KS II Konstancin 4 : 5 Sparta II Jazgarzew

    17:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 27 Sierpień

    KS Konstancin 3 : 3 Mszczonowianka Mszczonów

    14:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 24 Sierpień

    LKS Promna 2 : 4 KS Konstancin

    17:00
    ul. Falęcice 26, Promna
  • 20 Sierpień

    Tur Jaktorów 2 : 3 KS II Konstancin

    11:00
  • 20 Sierpień

    Sparta Jazgarzew 1 : 0 KS Konstancin

    11:00
    ul. Źródlana 7A, Wólka Kozodawska
  • 13 Sierpień

    Oskar Przysucha 4 : 0 KS Konstancin

    14:00
    ul. Radomska 29, Przysucha
  • 10 Sierpień

    KS Konstancin 5 : 0 Orzeł Wierzbica

    17:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 7 Sierpień

    Grom Warszawa 1 : 0 KS Konstancin

    14:00
    ul. Okopowa 55A, Warszawa
  • 18 Czerwiec

    UKS Łady 4 : 5 KS Konstancin

    17:00
    ul. Sportowa 30, Raszyn
  • 11 Czerwiec

    KS Konstancin 2 : 2 Victoria Sulejówek

    17:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 5 Czerwiec

    Dolcan II Ząbki 0 : 3 KS Konstancin

    11:00
  • 1 Czerwiec

    KS Konstancin 3 : 1 Żyrardowianka Żyrardów

    18:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 28 Maj

    KS Warka 1 : 4 KS Konstancin

    16:00
    Warka
  • 21 Maj

    KS Konstancin 0 : 1 Orzeł Wierzbica

    18:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 18 Maj

    Wilga Garwolin 1 : 0 KS Konstancin

    17:30
  • 14 Maj

    KS Konstancin 3 : 1 KS Raszyn

    14:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 7 Maj

    Hutnik Warszawa 2 : 0 KS Konstancin

    11:00
    ul. Marymoncka 42, Warszawa
  • 30 Kwiecień

    KS Konstancin 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec

    14:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 23 Kwiecień

    KS Konstancin 0 : 2 Sparta Jazgarzew

    17:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 16 Kwiecień

    Olimpia Warszawa 0 : 1 KS Konstancin

    11:00
    ul. Górczewska 56/60, Warszawa
  • 9 Kwiecień

    KS Konstancin 3 : 2 Mazur Karczew

    16:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 2 Kwiecień

    Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 KS Konstancin

    11:00
    ul. Brzoskwiniowa 5, Mszczonów
  • 25 Marzec

    KS Konstancin 1 : 0 Błonianka Błonie

    16:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 20 Marzec

    Drukarz Warszawa 1 : 4 KS Konstancin

    18:00
    OSiR Targówek
  • 12 Marzec

    KS Konstancin 0 : 0 Znicz II Pruszków

    15:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 14 Listopad

    KS Konstancin 3 : 0 UKS Łady

    15:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 11 Listopad

    Victoria Sulejówek 1 : 1 KS Konstancin

    15:00
  • 7 Listopad

    KS Konstancin 4 : 1 Dolcan II Ząbki

    15:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 24 Październik

    Żyrardowianka Żyrardów 0 : 2 KS Konstancin

    15:00
  • 17 Październik

    KS Konstancin 1 : 0 KS Warka

    15:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 10 Październik

    Orzeł Wierzbica 0 : 0 KS Konstancin

    15:00
  • 3 Październik

    KS Konstancin 4 : 0 Wilga Garwolin

    15:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 26 Wrzesień

    KS Raszyn 2 : 6 KS Konstancin

    15:00
  • 23 Wrzesień

    KS Konstancin 1 : 3 Hutnik Warszawa

    15:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 19 Wrzesień

    Szydłowianka Szydłowiec 0 : 2 KS Konstancin

    15:00
  • 12 Wrzesień

    Sparta Jazgarzew 0 : 5 KS Konstancin

    15:00
  • 5 Wrzesień

    KS Konstancin 2 : 1 Olimpia Warszawa

    15:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 29 Sierpień

    Mazur Karczew 0 : 4 KS Konstancin

    15:00
  • 26 Sierpień

    KS Konstancin 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów

    17:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 22 Sierpień

    Błonianka Błonie 2 : 0 KS Konstancin

    15:00
  • 15 Sierpień

    KS Konstancin 3 : 1 Drukarz Warszawa

    17:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 9 Sierpień

    Znicz II Pruszków 1 : 2 KS Konstancin

    11:00
  • 13 Czerwiec

    KS Konstancin - Żyrardowianka Żyrardów

    16:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 7 Czerwiec

    Mazur Karczew - KS Konstancin

    17:00
  • 3 Czerwiec

    KS Konstancin - Mszczonowianka Mszczonów

    18:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 30 Maj

    Sparta Jazgarzew KS Konstancin

    18:00
  • 23 Maj

    KS Konstancin Oskar Przysucha

    15:30
    Konstancin-Jeziorna
  • 20 Maj

    Szydłowianka Szydłowiec KS Konstancin

    17:30
  • 16 Maj

    Mazowsze Grójec KS Konstancin

    16:00
  • 9 Maj

    KS Konstancin - Okęcie Warszawa

    15:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 1 Maj

    KS Raszyn - KS Konstancin

    11:00
  • 25 Kwiecień

    KS Konstancin - Victoria Sulejówek

    16:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 18 Kwiecień

    Zwolenianka Zwoleń - KS Konstancin

    16:00
  • 11 Kwiecień

    KS Konstancin - Hutnik Warszawa

    16:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 2 Kwiecień

    Orzeł Wierzbica KS Konstancin

    15:00
  • 29 Marzec

    Wilga Garwolin KS Konstancin

    16:00
  • 21 Marzec

    Energia Kozienice KS Konstancin

    13:00
  • 14 Marzec

    KS Konstancin Znicz II Pruszków

    15:00
    Konstancin-Jeziorna
  • 7 Marzec

    Ożarowianka Ożarów Maz. KS Konstancin

    13:00
  • 15 Listopad

    KS Konstancin Mazur Karczew

    11:00
    Konstancin-Jeziorna