• Dołącz już dziś!
  • Klub Sportowy Konstancin
Live
  1. Pokazaliśmy charakter
  2. Walczyli do samego końca
  3. Chcemy narzucić swój styl
  4. Wygrali z Lesznowolą
  5. Starcie z Lolkiem

Home page

LATEST RESULTS

19 maja 2018
Konstancin-Jeziorna
12 maja 2018
ul. Zachodnia 2, Zielonki-Parcela
5 maja 2018
Konstancin-Jeziorna
28 kwietnia 2018
Konstancin-Jeziorna

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
View profile
N.KlubMZRPPkt
7KS TERESIN23114837
8URSUS II WARSZAWA24105935
9PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY2496933
10KS KONSTANCIN24841228
11POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI24751226
12NAPRZÓD STARE BABICE24651323
13PIAST PIASTÓW24711622

Zawodnicy

News

No news in this category

No news in this category

No news in this category

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration

Reviews