Live
  1. Wakacyjne treningi dadzą efekt
  2. Nie powinniśmy się nikogo bać
  3. Nawrocki wraca do Konstancina
  4. Pierwszy trening za nami
  5. Zapraszamy na zajęcia!

Home page

LATEST RESULTS

16 czerwca 2018
ul. Szkolna 1, Korytów
9 czerwca 2018
al. Tysiąclecia 1, Piastów
30 maja 2018
ul. Rybnicka 25, Warszawa
24 maja 2018
Konstancin-Jeziorna

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
View profile
N.KlubMZRPPkt
6LKS CHLEBNIA30166854
7KS TERESIN30166854
8URSUS II WARSZAWA301181141
9KS KONSTANCIN301161339
10PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY301081238
11NAPRZÓD STARE BABICE30971434
12POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI30881432

News

No news in this category

No news in this category

No news in this category

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration

Reviews