Misja

NASZA MISJA

Naszym głównym celem jest stworzenie silnego, stabilnego oraz znaczącego w województwie mazowieckim klubu sportowego, który będzie skupiać wokół siebie ludzi zaangażowanych, ambitnych oraz chcących osiągać sukcesy w sporcie. W rozgrywkach sportowych oraz podczas działalności społecznych z dumą reprezentujemy nasze miasto – Konstancin-Jeziorna, którego wartości są spójne z naszą ideą sportu.

Pragniemy angażować jak największą liczbę osób do aktywności fizycznej, zarażać je pasją do piłki nożnej, wyzwalać pozytywne emocje – niezależnie od wieku. Ale przede wszystkim chcemy uczyć wartości, w które my wierzymy – zaufanie, szacunek i odwaga.

Wśród naszych najmłodszych uczestników szkolenia kładziemy duży nacisk na kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do piłki nożnej, aby każdy z nich czerpał jak najwięcej radości podczas gry. Staramy się uczyć futbolu przez zabawę bez niepotrzebnego stresu, a do każdego zawodnika podchodzimy indywidualnie.

NASZE WARTOŚCI

  • Inspiracja

Inspirujemy innych, aby chcieli stać się częścią naszej unikalnej i niezapomnianej społeczności z pasją do sportu.

  • Koncentracja na rozwoju

Rozwijamy talenty i pasję naszych zawodników, trenerów oraz wszystkich osób związanych z klubem, tak aby wpływało to jak najlepiej na codzienną działalność klubu oraz nasze środowisko.

  • Unikalność

Pozostajemy wierni naszym tradycjom, ideom i uczuciom. Cenimy naszą indywidualność i to, że różnimy się od innych klubów.

  • Silny charakter

Zawsze wysoko stawiamy sobie poprzeczkę i nigdy się nie poddajemy – cokolwiek by się nie działo.

NASZA WIZJA

Chcemy, aby nasz klub był kojarzony w województwie mazowieckim z profesjonalizmem oraz licznymi sukcesami drużyn seniorskich i młodzieżowych. Chcemy być klubem wiodącym i wyznaczającym standardy w powiecie piaseczyńskim. Wreszcie – chcemy, aby mieszkańcy Konstancina-Jeziorny pozytywnie oraz z dumą reagowali na hasło: „KS Konstancin”.
Mamy nadzieję, że stworzymy ambitną grupę piłkarzy, trenerów oraz działaczy sportowych, którzy w przyszłości będą reprezentować nasze miasto na najwyższym poziomie rozgrywek piłkarskich w Polsce, a nasz klub będzie wychowywał kolejne zdolne osoby.