Kontakt

Kontakt: 
Tel.: +48 607-603-369 (Łukasz Kamiński)
Tel.: +48 535-495-273 (Michał Madeński)
E-mail: info@kskonstancin.com

Obiekt sportowy:
ul. Literatów
05-520 Obory, Konstancin-Jeziorna

 

Kierownik pierwszej drużyny:
Tel.: +48 662-932-222 (Patryk Szewczyk)
E-mail: patryk.szewczyk@kskonstancin.com

Trener pierwszej drużyny:
Tel.: +48 731-008-888 (Tomasz Citkowicz)
E-mail: tomasz.citkowicz@kskonstancin.com

Trener drugiej drużyny:
Tel.: +48 535-495-273 (Michał Madeński)
E-mail: michal.madenski@kskonstancin.com

Koordynator grup młodzieżowych:
Tel.: +48 535-495-273 (Michał Madeński)
E-mail: michal.madenski@kskonstancin.com

Trener drużyny 2000/2001:
Tel.: +48 508-815-782 (Michał Sodel)
E-mail: michal.sodel@kskonstancin.com

 

Trener drużyny 2002/2003:
Tel.: +48 692-797-499 (Szymon Borecki)
E-mail: szymon.borecki@kskonstancin.com

Trener drużyny 2004:
Tel.: +48 504-347-568 (Sebastian Zgódka)
E-mail: sebastian.zgodka@kskonstancin.com

Trener drużyny 2005:
Tel.: +48 518-870-182 (Marcin Oleksiak)
E-mail: marcin.oleksiak@kskonstancin.com

Trener drużyny 2006:
Tel.: +48 883-607-139 (Mariusz Szewczyk)
E-mail: mariusz.szewczyk@kskonstancin.com

Trener drużyny 2006 B:
Tel.: +48 506-398-824 (Jarosław Kulczyk)
E-mail: jaroslaw.kulczyk@kskonstancin.com

 

Trener drużyny 2007:
Tel.: +48 782-657-401 (Hubert Karaluch)
E-mail: hubert.karaluch@kskonstancin.com

Trener drużyny 2007 B:
Tel.: +48 694-319-399 (Emil Wrażeń)
E-mail: emil.wrazen@kskonstancin.com

Trener drużyny 2008:
Tel.: +48 782-657-401 (Hubert Karaluch)
E-mail: hubert.karaluch@kskonstancin.com

Trener drużyny 2009:
Tel.: +48 784-960-770 (Tomasz Trzewik)
E-mail: tomasz.trzewik@kskonstancin.com

Trener drużyny 2010:
Tel.: +48 883-607-139 (Mariusz Szewczyk)
E-mail: mariusz.szewczyk@kskonstancin.com

Trener drużyny 2011/2012:
Tel.: +48 535-495-273 (Michał Madeński)
E-mail: michal.madenski@kskonstancin.com