Zachęcamy Państwa do przekazywania 1% podatku na wsparcie naszej Akademii. Razem możemy więcej!

Powoli nadchodzi czas, żeby rozliczyć się z urzędem skarbowym. Wypełniając zeznanie podatkowe, pamiętajmy, że każdy z nas ma możliwość przekazania 1% podatku wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Chcielibyśmy jeszcze raz zachęcić Państwa do wsparcia Klubu Sportowego Konstancin. To drobny gest, który nic nie kosztuje, a przyczyni się do rozwoju naszej Akademii.

Jesteśmy stowarzyszeniem zajmującym się przede wszystkim szkoleniem dzieci i młodzieży w zakresie gry w piłkę nożną. Nasi trenerzy każdego dnia dają z siebie absolutne maksimum, żeby młodzi piłkarze jak najwięcej wyciągali z treningów, a do tego po prostu fantastycznie spędzali czas. Naszym celem jest, by futbol stanowił dla nich prawdziwą przygodę. Posiadamy również drużynę seniorów, w której młodzież stawia swoje pierwsze kroki w dorosłej piłce, a ponadto organizujemy różne zajęcia sportowe promujące zdrowy tryb życia. Ten 1% podatku może nam ogromnie pomóc w realizacji naszych celów.

Jak przekazać 1% podatku Klubowi Sportowemu Konstancin? To bardzo proste. Należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-28). W pierwszej kolejności trzeba wypełnić rubrykę „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”. W polu „Numer KRS” należy podać następujący numer KRS: 0000197334. Aby 1% podatku trafił jednak do naszego klubu, a nie do Fundacji Partnerstwo (za pomocą Fundacji Partnerstwo uzyskujemy 1% podatku), trzeba również wypełnić rubrykę „Informacje uzupełniające”, wpisując w polu „Cel szczegółowy 1%” poniższe dane:

KS Konstancin

Wilanowska 1A

05-520 Konstancin-Jeziorna

Dziękujemy wszystkim serdecznie za wsparcie. Razem możemy więcej!