Ogromne emocje już w tę sobotę.

Jutro o godzinie 11 na stadionie w Oborach ekipa seniorów Klubu Sportowego Konstancin w ramach 25. kolejki ligi okręgowej zmierzy się z Pogonią II Grodzisk Mazowiecki. Zapowiada się naprawdę ciekawe starcie!

Nasi rywale zajmują obecnie jedną pozycję za nami, mając na koncie 2 punkty mniej. W tym sezonie udało im się pokonać między innymi drużyny: SEMP Ursynów, KS Teresin czy na wyjeździe Grom Warszawa. W ostatniej kolejce Grodzisk przegrał zaś wysoko na własnym boisku z Józefovią Józefów (1:4).

– Przed nami mecz z bardzo groźnym rywalem, ale również bardzo nierówno grającym. Potrafią w ostatnich czterech meczach wygrać z Gromem i Teresinem, ale także dotkliwie przegrać z Ursusem i Józefovią. My jesteśmy głodni zwycięstwa, po ostatniej porażce w lidze z Raszynem chcemy znów wygrać. Gramy u siebie i to my chcemy narzucić swój styl. Wrócą zawodnicy po kontuzjach, kadrowo znów wyglądamy dobrze. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz! Emocji nie zabraknie – powiedział trener Klubu Sportowego Konstancin Michał Madeński.