Piłkarskie emocje od rana do wieczora – zapraszamy na trybuny!!!

W najbliższą sobotę 8 września na stadionie w Oborach odbędzie się prawdziwe święto piłki nożnej. Na naszym obiekcie rozegranych zostanie aż pięć spotkań naszych drużyn. Kibice będą mogli zobaczyć w akcji zarówno tych najbardziej doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze piłkarskie kroki na ligowych boiskach.

Przełamać złą passę – KS Konstancin vs Józefovia Józefów 11:00

Futbolową Sobotę zaczniemy od meczu naszych seniorów, którzy walczą o pierwsze punkty w tym sezonie ligi okręgowej. Obecnie nasza drużyna zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. W zeszłym sezonie domowe starcie z Józefovią zakończyło się remisem, choć trzeba uczciwie przyznać, że to konstancinianie zaprezentowali się z lepszej strony. Mamy nadzieję, że tym razem uda się sięgnąć po 3 punkty!

Chcemy powtórki – KS Konstancin 2010 vs Korona Góra Kalwaria 14:30

Następnym spotkaniem, które zostanie rozegrane na naszym stadionie, będzie mecz rocznika 2010 z ekipą z Góry Kalwarii. Podopieczni trenera Mariusza Szewczyka znakomicie rozpoczeli sezon, pokonując na wyjeździe 14:3 klub z Lesznowoli. Grad bramek? Oby, liczymy na powtórkę z rozrywki 😉

Jedyne takie derby – KS Konstancin 2008 vs KOSA Konstancin 14:30

Jednocześnie rozgrywane będą wielkie derby Konstancina. Ostatnio rocznik 2008 pokazał ogromny charakter, walcząc na boisku do ostatniej minuty. Pomóżmy naszym piłkarzom w grze, zachęcając ich równie silnym dopingiem!

Korona po raz drugi – KS Konstancin 2009 vs Korona II Góra Kalwaria 16:30

O pierwsze zwycięstwo w lidze powalczy również rocznik 2009. Piłkarze trenera Tomasza Trzewika bardzo ciężko pracowali podczas obozu treningowego w Białej Podlaskiej i są zdeterminowani do tego, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Starcie z Koroną z pewnością dostarczy wielu emocji.

Rywalizacja na wysokim poziomie – KS Konstancin 2007 vs Sparta Jazgarzew 16:30

Wieczorem niełatwe zadanie czeka rocznik 2007. Trener Mariusz Szewczyk był bardzo zadowolony z postawy swoich graczy w wyjazdowym meczu z Piasecznem, kiedy to mądra gra w obronie i skuteczne kontrataki zapewniły drużynie 3 punkty. Jazgarzewska Sparta również nie należy do łatwych rywali, więc zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.