Seniorzy tym razem na wyjeździe, wszystkie mecze akademii na naszym stadionie. Zapraszamy na trybuny!

Po weekendzie majowym nasze roczniki wracają do rozgrywek ligowych. Przedstawiamy zapowiedź najbliższej kolejki ligowej. Ciekawych spotkań nie zabraknie.

Zapowiedź zaczynamy od rozgrywek seniorów. Podopiecznych trenera Michała Madeńskiego czeka trudny wyjazd do Rembertowa, gdzie KS zmierzy się ze znajdującym się dosyć wysoko w tabeli Gromem Warszawa. Okazji do poprawy sytuacji punktowej coraz mniej, liczymy na dobrą postawę naszych graczy. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:00 na boisku przy ulicy Strażackiej 121.

Najstarszy obecnie rocznik Klubu Sportowego Konstancin, czyli 2008, zagra na stadionie w Oborach z UKS-em Orlęta Mroków. Będzie to drugie starcie pod wodzą nowego trenera, Kamila Biadunia. Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 16.

Tego samego dnia o 11 w Oborach zaprezentuje się ekipa rocznika 2009. Młodzi piłkarze, których prowadzi trener Bartłomiej Grabowski, podejmą UKS TKM Tomice. W tym samym czasie, również z UKS-em Tomice, zagrają u nas najmłodsi – rocznik 2011.

W „futbolową sobotę” zobaczymy u nas także rocznik 2010. Na graczy trenera Mariusza Szewczyka czekać będą derby powiatu piaseczyńskiego, czyli mecz przeciwko MKS-owi Piaseczno. Początek spotkania o godzinie 13.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do kibicowania!