Zawodnicy drużyny seniorów rozpoczęli ciężki okres przygotowawczy.

W poniedziałek piłkarze pierwszej drużyny Klubu Sportowego Konstancin wrócili do intensywnych treningów. Dobre przygotowanie do sezonu będzie kluczowe w walce o punkty w lidze. Naszych zawodników czekają tygodnie pełne ciężkiej pracy.

– Cały sezon mamy podzielony na etapy, po rundzie mieliśmy czas roztrenowania, który faktycznie trwał do końca roku, zawodnicy po 27 grudnia dostali 11 dni wolnego i 7 stycznia wystartowaliśmy z przygotowaniami – mówi nam trener seniorów Michał Madeński.

– Przed nami bardzo intensywny czas, mamy całą zimę dopiętą na ostatni guzik. Gramy bardzo dużo spotkań kontrolnych, tak aby uniknąć przypadku w selekcji pierwszego składu i aby każdy zawodnik był w 100 procentach przygotowany do rundy wiosennej, która dla nas będzie bardzo ciężka. Musimy, chcemy zacząć od zwycięstw na początku wiosny – dodaje szkoleniowiec.

Gracze z Konstancina w trakcie przygotowań zmierzą się między innymi z: Advitem Wiązowna, Markovią Marki, Milanem Milanówek, Jednością Warszawa, Mazurem Karczew, KS-em Blizne Babice, Naprzodem Stare Babice, Okęciem Warszawa, Koroną Warszawa, Jednością Żabieniec, a także z SRT Halinów. Zostanie rozegrany również turniej holenderski. Dat sparingów jak na razie nie podajemy, ponieważ mogą one ulec zmianie. O przygotowaniach zespołu będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

Oby zawodnicy solidnie przepracowali okres przygotowawczy i kolejny raz zaprezentowali dobrą formę wiosną. Mocno KS!!!