Zawodnicy z Teresina zagrali po prostu lepiej.

W sobotę 14 kwietnia na stadionie w Oborach odbył się mecz 20. kolejki ligi okręgowej. KS Konstancin podejmował u siebie ekipę KS Teresin. Pierwsze starcie obydwu drużyn w tym sezonie zakończyło się wysokim zwycięstwem konstancinian, którzy zaaplikowali rywalom cztery bramki, tracąc przy tym dwie. Tym razem to jednak rywale pokazali się z dużo lepszej strony.

W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli zbyt wielu akcji bramkowych, momentami spotkanie przypominało typowy „mecz walki”. W 13 minucie głową uderzał nasz kapitan Piotr Grzelka, ale golkiper Teresina nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki. Strzały podopiecznych trenera Michała Madeńskiego były skutecznie blokowane. Dosłownie kilka minut przed gwizdkiem sędziego Teresin rozegrał akcję po lewym skrzydle, Kamil Bartosiewicz oddał strzał, piłka otarła się o ręce bramkarza Wojciecha Krysiaka i wpadła do siatki. Nasi piłkarze schodzili do szatni mocno zdenerwowani utratą gola w końcówce.

Druga część spotkania rozpoczęła się od groźnych akcji Konstancina. Z prawego skrzydła wybiegł Dominik Bartnik, uderzył celnie na bramkę, ale sędzia zasygnalizował spalonego. Nieco później strzelał Jakub Biernacki, po którego uderzeniu mieliśmy rzut rożny. Następnie znów zaatakował Teresin, ale w sytuacji stuprocentowej lepszy okazał się nasz golkiper. Niestety w 54 minucie pięknym trafieniem zza linii pola karnego popisał się Bartosiewicz i goście podwyższyli swoje prowadzenie. Mniej niż kwadrans później było już 3:0 za sprawą gola tego samego zawodnika. Ataki zawodników trenera Adama Warszawskiego nie ustawały, w jednej z akcji gospodarze wybili piłkę praktycznie z okolic linii bramkowej. W końcowych minutach na murawie zameldowali się dwaj młodzi gracze – Jerzy Malicki oraz Kacper Ciesielski i gra zaczęła być o wiele bardziej żywiołowa. W 82 minucie cudowny strzał w okienko bramki oddał Hubert Skrzypek, było to jednak za mało, żeby wywalczyć w tym meczu choćby jeden punkt. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.

Skład: W. Krysiak – P. Barcikowski (K. Ciesielski), M. Wesołowski, J. Staros, Ł. Kaczmarczyk – P. Chmielewski (46’ H. Skrzypek), J. Biernacki, G. Witek (76’ J. Malicki), M. Kwiatkowski, D. Bartnik – P. Grzelka