Goście z Chlebni rozgromili nasz zespół 4:0.

W środę na stadionie w Oborach seniorzy Klubu Sportowego Konstancin zmierzyli się w ramach drugiej kolejki ligi okręgowej z ekipą LKS-u Chlebnia. Mecz stanowił szansę do zdobycia pierwszych punktów w sezonie, ponieważ w miniony weekend drużyna z Konstancina przegrała spotkanie z beniaminkiem z Osuchowa. Niestety tym razem również nie udało się zdobyć nawet bramki.

Starcie mogło zacząć się fantastycznie dla podopiecznych trenera Michała Madeńskiego, ponieważ dwie stuprocentowe sytuacje miał Dominik Zieliński, ale piłka nie wpadła do siatki. Później to Chlebnia przejęła inicjatywę i dwukrotnie pokonała powracającego do bramki KS-u Marcina Rosłonka. Dalsza część meczu to przewaga gości, którzy dołożyli jeszcze dwa trafienia i ostatecznie w pełni zasłużenie wygrali 4:0.

Pomeczowy komentarz trenera Michała Madeńskiego:

Z boiska nie wyglądało to źle, początek mieliśmy obiecujący. Dwie sytuacje sam na sam z bramkarzem, ale nie udało nam się strzelić bramki, a jak wiadomo, niewykorzystane sytuacje się mszczą i dostaliśmy dwa dzwonki do przerwy. Totalnie zawiedliśmy w tym spotkaniu, mieliśmy dobre fragmenty, ale ich nie wykorzystaliśmy. Biorę porażkę na klatę, ale mam pomysł na tę drużynę i będziemy go dalej realizować.