Piłkarze Klubu Sportowego Konstancin wygrali drugie spotkanie w tym sezonie. W najbliższą sobotę mecz z Osuchowem.

W weekend seniorzy Klubu Sportowego Konstancin zmierzyli się na własnym boisku z ekipą Piasta Piastów. Przeciwnik zajmuje wysokie miejsce w tabeli i to on był tego dnia faworytem. Na szczęście dzięki dobrej postawie naszych piłkarzy udało się wywalczyć 3 punkty.

W pierwszej części meczu było wiele walki z obu stron. Mimo to nie dało się nie zauważyć, że to gracze z Konstancina mieli dużą przewagę. Wynik do przerwy wynosił jednak 0:0.

Po przerwie podopieczni trenera Michała Madeńskiego ruszyli ostro do ataku. Po jednym z rzutów wolnych wykonywanych przez KS w polu karnym gości zrobiło się zamieszanie, Adam Mikołajczak oddał strzał i wygrywaliśmy 1:0. Piłkarze wykonali wspaniałą kołyskę dla trenera, któremu w zeszłym tygodniu urodził się mały kibic KS Konstancin. Po godzinie gry Piast musiał grać w 10, ponieważ czerwony kartonik obejrzał Rafał Fajger. Prowadzenie naszego zespołu podwyższył Jakub Olesiński, który wyszedł sam na sam i pewnie pokonał bramkarza rywali. Obie drużyny kończyły mecz jednego zawodnika mniej, ponieważ w naszej ekipie czerwień otrzymał Jakub Biernacki.

Po 15 kolejkach z dorobkiem 6 punktów zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli. Następny, a zarazem ostatni mecz w tym roku, odbędzie się 17 listopada o godzinie 11:00 w Osuchowie.