W sobotę emocji na pewno nie zabraknie.

5 kwietnia na stadionie w Oborach piłkarze pierwszej drużyny Klubu Sportowego Konstancin zmierzą się z zespołem Naprzód Brwinów. Mecz odbędzie się o godzinie 11:00. Wszystko wskazuje na to, że kibice mogą się spodziewać naprawdę dobrego widowiska.

Naprzód to ekipa, która w tym sezonie ligi okręgowej zgromadziła jak na razie najmniejszą liczbę punktów i gdyby nie wycofanie się Sparty II Jazgarzew, z dorobkiem 10 oczek zajmowałaby ostatnią lokatę w tabeli. Piłkarze z Brwinowa mają na swoim koncie łącznie 2 wygrane (z Piastem Piastów i walkower z Jazgarzewem), 4 remisy oraz aż 16 porażek. Nasi rywale zdobyli 2 gole mniej od nas i stracili 8 bramek więcej. W pierwszym spotkaniu, które miało miejsce w Brwinowie, podopieczni trenera Michała Madeńskiego zwyciężyli 2:0. Liczymy na to, że i tym razem uda się pokonać przeciwnika.

– Nastroje przed meczem są bardzo dobre, po ciężkim poprzednim tygodniu musieliśmy trochę odpocząć, złapać świeżość i wrócić do pełni sił. Było sporo drobnych urazów, dzięki przerwie majowej każdy miał czas na ich zaleczenie. Pod tym względem wyszliśmy na prostą. Jesteśmy bardzo zmotywowani na najbliższe pojedynki, chcemy podtrzymać dobrą passę. Na pewno w sobotę nie zabraknie emocji – mówi trener Michał Madeński.

Zapraszamy wszystkich gorąco do kibicowania!