Piłkarze z Konstancina nie dali żadnych szans lokalnemu rywalowi.

W ostatnią sobotę na boisku w Oborach seniorzy Klubu Sportowego Konstancin zmierzyli się w meczu towarzyskim z ekipą rezerw MKS-u Piaseczno. Gracze z Piaseczna okazali się najlepsi w zeszłym sezonie A-klasy, zdobywając 66 punktów i w najbliższych miesiącach będą rywalizować z naszym zespołem w lidze okręgowej. Oby bezpośrednie starcie w lidze było równie udane dla podopiecznych Michała Madeńskiego jak ostatni sparing.

Już od początku spotkania widać było wyraźną przewagę gospodarzy. Bardzo wiele zamieszania w szeregach gości tworzył nasz młody pomocnik Kacper Ciesielski. To właśnie on jako pierwszy trafił do siatki przeciwnika, wykorzystując idealne dogranie Dominika Zielińskiego. Drugą bramkę zdobył nowy nabytek KS-u Jakub Olesiński i piłkarze schodzili na przerwę z wynikiem 2:0.

W drugiej części obraz gry za bardzo się nie zmienił – konstancinianie dalej dominowali. Z bardzo dobrej strony pokazali się dwaj ofensywni zawodnicy testowani, autorzy bramek. Mecz zakończył się wynikiem 4:0.

To już drugi świetny mecz sparingowy w wykonaniu naszych piłkarzy, poprzednio KS zremisował 2:2 z Chlebnią, ale również przeważał na boisku.