Festiwal strzelecki w wykonaniu podopiecznych trenera Michała Madeńskiego. Pracujemy dalej!

W minioną niedzielę piłkarze drużyny seniorów Klubu Sportowego Konstancin rozegrali drugi mecz kontrolny, a rywalem była ekipa rezerw Milanu Milanówek. Po dobrej grze nie brakowało powodów do zadowolenia.

Już na początku meczu do siatki trafił doświadczony napastnik Piotr Grzelka. Nie minęło wiele czasu, a ten sam zawodnik wyłożył piłkę Tomaszowi Trzewikowi, który pewnie wykorzystał podanie kolegi z drużyny. Kilka minut później do siatki dwukrotnie trafił Hubert Skrzypek po asystach Jakuba Biernackiego i Adama Mikołajczaka. W 37 minucie Skrzypek asystował za to Mikołajczakowi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:0, ponieważ w końcówce piłkę do bramki skierował również jeden z zawodników testowanych.

W drugiej odsłonie gry bramki padały w końcowej części meczu. W 80 minucie Łukasz Kaczmarczyk podawał do Adama Mikołajczaka i było 7:0 dla Klubu Sportowego Konstancin. Ostatnią bramką dołożył zawodnik testowany.

Bardzo dobra postawa naszych zawodników, choć oczywiście rywalem był drugi skład Milanu. Wcześniej piłkarze z Konstancina rozegrali mecz z Marcovią Marki, która mimo długiego prowadzenia naszego zespołu zdołała zwyciężyć 3:2.