Startujemy o godzinie 11:00. Liczymy na Waszą obecność!

W najbliższą sobotę na naszym stadionie odbędzie się małe święto piłkarskie. Punktualnie o godzinie 11:00 rozpocznie się mecz 11. kolejki ligi okręgowej, w której to zespół seniorów Klubu Sportowego Konstancin zmierzy się z Przyszłością Włochy. Po 10 meczach piłkarze trenera Michała Madeńskiego zajmują ostatnie miejsce w tabeli, mamy nadzieję, że Państwa obecność na trybunach pomoże chłopakom sięgnąć po pierwsze punkty w tym sezonie.

Później (14:30) piłkarskie emocje przeniosą się na mniejsze boisko, a nasi najmłodsi adepci z rocznika 2011 rozegrają ligowe spotkanie z ekipą Football Academy Piaseczno. Młodym talentom również przyda się wsparcie kibiców.

Jednocześnie trwać będzie nasz mini piknik. Zapraszamy wszystkich na kiełbaski z grilla, a po meczu seniorów na różne gry i zabawy dla dzieci oraz rodziców. Nie zabraknie konkursów. W trakcie pikniku będzie można porozmawiać z prezesem Klubu Sportowego Konstancin Łukaszem Kamińskim oraz innymi kandydatami do Rady Miejskiej Konstancina-Jeziorny, a także z Panem Sławomirem Stoczyńskim, który ubiega się o urząd burmistrza.