1% dla KS-u Konstancin

Jak co roku nadszedł czas rozliczenia się z Urzędem Skarbowym poprzez złożenie rocznego zeznania podatkowego, a my mamy możliwość przekazania 1% podatku należnego dla jednej organizacji pożytku publicznego. My zachęcamy do oddania swojego podatku Klubowi Sportowemu Konstancin, a jednocześnie serdecznie dziękujemy za zeszłoroczne wsparcie.

KS Konstancin jest stowarzyszeniem zajmującym się przede wszystkim szkoleniem dzieci i młodzieży z zakresy gry w piłkę nożną. Ponadto klub prowadzi dwie drużyny seniorskie, organizuje mecze i turnieje piłkarskie oraz promuje sport i zdrowy tryb życia głównie w powiecie piaseczyńskim. W zajęciach klubu uczestniczy ponad 150 dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Zachęcamy do przezywania 1% podatku naszemu stowarzyszeniu oraz prosimy o pozyskiwanie do niniejszej akcji jak największej liczby osób ze swojego kręgu znajomych, którym idea i działalność klubu jest bliska. Wszystkie zebrane w ten sposób fundusze przeznaczymy wyłącznie na cele statutowe. W głównej mierze fundusze zostaną przeznaczone na naszą Akademię Piłkarską i rozwój naszych młodych zawodników.

-> Kliknij i dowiedz się więcej

Chcę przekazać 1% podatku KS-owi Konstancin. Co zrobić?

Aby przekazać 1% swojego podatku na KS Konstancin należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-28).

W pierwszej kolejności należy wypełnić rubrykę „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”. W polu „Numer KRS” należy podać następujący numer KRS0000197334.

Aby 1% podatku trafił jednak do naszego klubu, a nie do Fundacji Partnerstwo (za pomocą Fundacji Partnerstwo uzyskujemy 1% podatku), trzeba również wypełnić rubrykę „Informacje uzupełniające”, wpisując w polu „Cel szczegółowy 1%” poniższe dane:

KS Konstancin
ul. Czarnieckiego 21
05-510 Konstancin-Jeziorna

Z góry wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *