Bardzo udany obóz zimowy

W zeszłą niedzielę, 2 marca br., drużyny młodzieżowe KS Konstancin wróciły z tygodniowego obozu piłkarskiego, który odbywał się na terenie MOSiR-u w Kielcach.

W obozie zimowym wzięli udział zawodnicy z drużyn U-13, U-11, U-10, U-9 i U-8. Opiekę nad uczestnikami obozu sprawowali trenerzy Maciej Wesołowski, Mariusz Szewczyk, Michał Madeński, Adrian Szewczyk i Radosław Nowocin. Całość koordynował kierownik wypoczynku Łukasz Kamiński.

Podczas obozu byliśmy na meczu piłki nożnej Korona Kielce – Zagłębie Lubin, meczu piłki ręcznej Vive Targi Kielce – Stal Mielec oraz meczu siatkówki pomiędzy Effectorem Kielce a AZS Politechniką Warszawską. Mieliśmy również możliwość przyjrzenia się z bliska treningom jednego z najlepszych klubów piłki ręcznej na świecie – Vive Targi Kielce, oraz uczestnictwa w zajęciach treningowych ekstraklasowej Korony Kielce. Na koniec obozu chłopcy otrzymali autografy od zawodników i trenerów „złocisto-krwistych”.

Ponadto biorący udział w obozie zawodnicy naszego klubu mieli dwa razy dziennie trening na Hali Legionów, na której na co dzień ma zajęcia Vive Targi Kielce, oraz poranny aerobik. Każdego dnia obozu na naszym profilu FB pojawiała się obszerna fotorelacja. Na obozie udało nam się również nakręcić filmik do utworu Pharrela Williamsa – Happy, który przedstawiamy poniżej.

Poniżej odnośniki do zdjęć z obozu opublikowanych na Facebooku:

-> Obóz piłkarski „Kielce 2014”. Dzień 1. 

-> Obóz piłkarski „Kielce 2014”. Dzień 2. 

-> Obóz piłkarski „Kielce 2014”. Dzień 3. 

-> Obóz piłkarski „Kielce 2014”. Dzień 4. 

-> Obóz piłkarski „Kielce 2014”. Dzień 5. 

-> Obóz piłkarski „Kielce 2014”. Dzień 6. 

-> Obóz piłkarski „Kielce 2014”. Dzień 7. 

Kolejny obóz piłkarski organizowany przez kadrę szkoleniową KS Konstancin odbędzie się w dniach 1-10 sierpnia br. w Kozienicach. Szczegółowe informacje na temat wyjazdu zostaną podane w drugiej połowie marca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *