Pamiętajcie, że cały czas można pomagać.

W niedzielę w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie odbył się piknik charytatywny pod hasłem „Konstancin gra dla Karoliny”. O godzinie 12 Klub Sportowy Konstancin ustawił się przy jednej z głównych alejek. Rozstawiliśmy bramki, z których chętnie korzystały spacerujące po parku dzieci. Na naszym stoisku można było kupić oryginalne bidony sportowe z logo KS-u, z których dochód został przekazany na zbiórkę. Zbiórkę, której celem jest pomoc w walce ze śmiertelną chorobą.

Karolina to 38-letnia matka dwóch synów, której dzięki ciężkiej pracy i licznym wyrzeczeniom udało się osiągnąć to, o czym zawsze marzyła, czyli wspaniałą rodzinę oraz dom. Niestety okazało się, że kobieta jest ciężko chora – wykryto u niej glejaka. Musi natychmiast podjąć leczenie. Zamierza spróbować immunoterapii, a także metody Nanotherm w Berlinie. Wszystko to jest jednak niezwykle kosztowne, w związku z czym potrzebna jest zbiórka. Karolina zawsze wspierała innych, teraz pomagają jej mieszkańcy Konstancina.

Pamiętajcie, że cały czas możecie pomóc. Informacje o Karolinie i dane, na które można wpłacać pieniądze, znajdziecie pod następującym adresem internetowym: https://www.kawalek-nieba.pl/karolina-marcinkowska.