Michał Wójcik w pierwszej drużynie

Były trener Gromu Warszawa i zaufany współpracownik Tomasza Citkowicza dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów KS Konstancin.

Od początku przygotowań do nadchodzącej rundy wiosennej obecnego sezonu IV Ligi Tomaszowi Citkowiczowi w prowadzeniu zespołu pomagać będzie Michał Wójcik. Nowy asystent w drużynie KS-u w przeszłości w trakcie trwania swojej przygody zawodniczej występował w juniorach Legii Warszawa oraz Gwardii Warszawa, w której jako wychowanek przeszedł przez wszystkie grupy juniorskie. Grał na pozycji środkowego pomocnika. Prezentował barwy ekipy seniorów Gwardii w III lidze, KS Piaseczno (IV liga) oraz KS Raszyn. Następnie rozpoczął karierę trenerską.

Posiadający dyplom UEFA A trener szkolił rocznik 2002/2003 w klubie KS Raszyn. W swoim CV posiada również pracę w Kosie Konstancin (rocznik 2002, a także 2010). W okręgówce prowadził zaś Grom Warszawa. W latach 2013-2016 pełnił funkcję II trenera Kadry Mazowsza, w której pracował wraz z Tomaszem Citkowiczem.

– Praca jako asystent „Citka” jest dla mnie powrotem do pracy z seniorami. Wcześniej prowadziłem jako pierwszy trener Grom Warszawa w lidze okręgowej. Moim zadaniem było utrzymanie zespołu i cel został w 100 procentach zrealizowany (w rundzie rewanżowej zajęliśmy 2. miejsce). Jest to kolejny etap w mojej pracy trenerskiej i ciekawe wyzwanie, bo gra będzie toczyła się o coś – mówi nam Michał Wójcik.

Zadowolenia z przyjścia do klubu swojego byłego współpracownika nie kryje obecny szkoleniowiec KS-u.
– Michała Wójcika znam od 14 lat, współpracowaliśmy przy wielu projektach sportowych jak chociażby wspólna praca przy reprezentacji Mazowsza U12, U13, U14. Cenię jego wiedzę i zaangażowanie, jestem zadowolony, że będziemy mogli po raz kolejny pracować razem – powiedział Tomasz Citkowicz.

 • paskamarek@wp.pl 13 stycznia 2017 at 16:53

  panie MICHALE WIADOMO ZE KAZDY TRENER CHCE SZKOLIC JAK NAJWYSZE ROCZNIKI NAJLEPSZE KLUBY.MAM TYLKO TAKIE MALE PYTANIE W CO SIE PAN ZANGAZUJE BARDZIEJ ,BO CZWARTA LIGA TO NIE B KLASA NIE CHLOPAKI ROCZNIKA 2002 W KOSIE JAK PAN CHCE PODZIELIC CZAS NA TE DRUZYNY 4 LIGA MECZE TRENINGIJ PUCHARY POLSKI ,ROCZNIK 2002 W KOSIE KONSTANCIN ROCZNIK 2010 TE ROCZNIKI TEZ POTRZEBUJA TROCHE CZASU .CZY PAN SOBIE PORADZI,CZY TO NIE ODBEDZIE SIE KOSZTEM DRUZYN MLODZIEZOWYCH ,MUSI PAN PAMIETAC ZE CZWARTA LIGA MA WYMAGANIJA OD TRENEROW.

 • Stanisław 16 stycznia 2017 at 18:42

  czepiasz się, uważam ,że podoła zadaniom

  • paskamarek@wp.pl 22 stycznia 2017 at 10:19

   ZYCZE MU TEGO ZEBY MU SIE UDALO BO JAKO TRENER WKLADA DUZO PRACY NA TRENINGACH ,OBSERWUJE JEGO PRACE Z ROCZNIKIEM 2002 W KOSIE KONSTANCIN,NAPRAWDE ROBI BARDZO DOBRA ROBOTE W TYM ROCZNIKU.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *