Nadszedł czas rozstania

Przedstawiamy listę piłkarzy, których nie ujrzymy już w tym sezonie w barwach naszego klubu.

Jakiś czas temu na naszej stronie pisaliśmy o pojawieniu się w drużynie nowych zawodników. Niestety, poza transferami do klubu, mieliśmy przed startem nowego sezonu również parę transferów z klubu. Z niektórymi piłkarzami kibice musieli się pożegnać.

Z KS Konstancin rozstał się pomocnik Maciej Kruk, który odszedł do klubu z ligi okręgowej FC Lesznowola. W najbliższych meczach fani nie ujrzą na boisku również innego pomocnika Rafała Dębskiego, który w zeszłym sezonie strzelił 8 goli i zaliczył 9 asyst. Piłkarz będzie teraz występował w zespole naszego rywala w walce o III ligę – Victorii Sulejówek. Sportowy awans zaliczył Michał Dobkowski, przenosząc się do zespołu Stali Stalowa Wola, który występuje obecnie w II lidze.

W barwach KS-u nie zobaczymy także Michała Prażucha będącego ostatnio na wypożyczeniu w KS Raszyn – zawodnik związał się na dłużej z klubem z Raszyna. Napastnik Filip Pakuła wrócił zaś z wypożyczenia do swojego macierzystego klubu, po czym szybko kupił go Dolcan Ząbki. Innemu napastnikowi Mateuszowi Zawisce również skończyło się wypożyczenie i będzie ponownie zakładał trykot Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Oprócz tego w najbliższych dniach do Pogoni Bełchów powinien zostać wypożyczony bramkarz Jan Ruciński, a kilku zawodników przerwało treningi – Hubert Gołąbek, Dominik Zieliński oraz Rafał Prażuch.

Wszystkim byłym już piłkarzom naszej drużyny serdecznie dziękujemy za występy w barwach KS Konstancin, oddane serce i walkę na murawie do samego końca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *