Nowe twarze w sztabie szkoleniowym

Trener Mariusz Szewczyk od teraz będzie miał do pomocy dwóch nowych trenerów. Do sztabu dołączyli Sebastian Zgódka oraz Mateusz Mierzejewski.

Sebastian Zgódka będzie pełnił w drużynie funkcję trenera bramkarzy. Do tej pory trenował dzieci w akademii (rocznik 2004) i odpowiadał za treningi bramkarskie z juniorami.

– W zasadzie to Mariusz rzucił taki pomysł i zapytał, co o tym sądzę. Po rozmowie na ten temat wyszło, że widzimy tę pomoc bardzo podobnie i Mariusz przekazał propozycję Prezesowi, który wyraził zgodę – powiedział nam nowy członek sztabu Sebastian Zgódka.

– Cieszę się. Będę się starał pomagać chłopakom z drużyny, ale przede wszystkim bramkarzom. Zajmuję się bramkarzami również w akademii, w pierwszej drużynie będzie to wyglądało trochę inaczej, bo oni już mają bardzo wysokie umiejętności. Dla mnie to okazja do zdobycia pierwszych cennych doświadczeń i w pewien sposób pomocy trenerowi, tak żeby organizacja i trening były na jeszcze wyższym poziomie – dodał.

Mateusz Mierzejewski to zaś trener od przygotowania motorycznego. W KS Konstancin będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników w trakcie całego sezonu, współpracując ściśle w tej kwestii z trenerem Mariuszem Szewczykiem. Mateusz nie pracował jeszcze w żadnym klubie piłkarskim, wcześniej zajmował się jedynie zawodnikami MMA.

Do tej pory sztab szkoleniowy pierwszego zespołu tworzyli, poza Mariuszem Szewczykiem, fizjoterapeuta Tomasz Grochulski oraz kierownik drużyny Piotr Kazubski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *