Reprezentanci Roku 2013

Z końcem 2013 roku w Klubie Sportowym Konstancin trenerzy grup młodzieżowych wyróżnili najlepszych zawodników mianem Reprezentantów Roku.

Ceną sukcesu jest ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko. To przede wszystkim tymi cechami u zawodników kierowała się rada trenerów przy wyborze Reprezentantów Roku 2013 w naszym klubie. Wszyscy wyróżnieni w tym roku zawodnicy prezentują wysoki poziom osobowości i charakteru piłkarskiego.

Reprezentant Roku jest to nagroda przyznawana na zakończenie roku dla jednego zawodnika z każdego rocznika w naszym klubie. Statuetka co roku trafia do innego wyróżniającego się pod względem piłkarskim i charakterologicznym zawodnika z danego rocznika, w związku z czym można ją otrzymać tylko raz. Specjalną nagrodę Wybitnego Reprezentanta Roku otrzymuje jeden zawodnik z całego klubu, który wyróżnia się na tle wszystkich roczników. Nagroda trafia do najbardziej ambitnego, pracowitego i pomocnego chłopca w akademii.

W roku 2013 Wybitnym Reprezentantem został Patryk Bogdan z rocznika 2003, który w klubie trenuje już dwa lata. Jest kapitanem drużyny prowadzonej przez Adriana Szewczyka. Bardzo pracowity na boisku, jak i poza nim. Zarówno Patryk Bogdan jak i reszta chłopców, którzy otrzymali nagrody w bieżącym roku, powinni być wzorem do naśladowania dla innych chłopców.

Wybitny Reprezentant Roku – Patryk Bogdan (rocznik 2003)

Reprezentant Roku U-15 – Przemysław Kanabus

Reprezentant Roku U-13 – Mateusz Kwiecień

Reprezentant Roku U-11 – Kacper Oleksiak

Reprezentant Roku U-10 – Jan Kwiatkowski

Reprezentant Roku U-9 – Jakub Mierzejewski

Reprezentant Roku U-8 – Michał Słaby

Reprezentant Roku U-7 – Józef Chorosiński

Wszystkim laureatom gratulujemy i wierzymy, że nagrody będą przede wszystkim jeszcze większym stymulatorem do ciężkiej pracy, a reszcie chłopców życzymy statuetek w przyszłym roku.

[print_gllr id=442]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *