Wesołowski trenerem pierwszej drużyny

Dnia 21 października 2013 roku funkcję trenera pierwszej drużyny KS Konstancin przestał pełnić Bartosz Kobza.

„Kobzik” pracował w KS-ie, a wcześniej w RKS-ie Mirków, od grudnia zeszłego roku. W tym czasie awansował z RKS-em Mirków do Ligi Okręgowej, a po połączeniu klubów z Konstancina-Jeziorny w rozgrywkach o mistrzostwo Ligi Okręgowej zdobył 28 punktów w 13 meczach. Bartosz Kobza zostawił drużynę na 3. miejscu w tabeli z bilansem bramkowym 33-12.

Trenerem tymczasowym do końca rundy jesiennej został obecny trener drugiego zespołu i drużyny U-10 w KS-ie Konstancin – Maciej Wesołowski. Nowy szkoleniowiec pierwszej drużyny z rezerwami KS-u Konstancin w obecnym sezonie zdobył 19 punktów, dzięki czemu drużyna plasuje się na 6. miejscu w Klasie „A” z bilansem bramkowym 21-18. Wesołowski do tej pory zajmował się głównie szkoleniem młodzieży w klubie oraz bramkarzy w Zwarze Międzylesie.

Bartoszowi Kobzie dziękujemy za włożoną pracę w naszym klubie oraz życzymy powodzenia na dalszej ścieżce trenerskiej. Zaś nowemu trenerowi – Maciejowi Wesołowskiemu, życzymy dobrych wyników w ostatnich trzech kolejkach ligowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *