Wygrana z Raszynem

Podopieczni trenera Jarosława Otłowskiego pokonali na własnym boisku KS Raszyn 1:0.

W meczu 13 kolejki IV Ligi KS Konstancin podejmował w Oborach zespół KS Raszyn. Przed tym spotkaniem różnica między obiema drużynami wynosiła 3 punkty. Po niezbyt udanej serii trzech meczów bez zwycięstwa nasi zawodnicy stanęli przed doskonałą okazją, by przełamać złą passę. I tę okazję wykorzystali.

Piłkarze z Konstancina od początku narzucili wysokie tempo, ale wszystko mogło potoczyć się zupełnie inaczej, gdyż to rywale jako pierwsi trafili do siatki Cezarego Osucha. Sędzia liniowy zasygnalizował jednak spalonego. Następnie do dogodnych sytuacji dochodzili głównie piłkarze trenera Jarosława Otłowskiego. Najpierw niesamowicie bliski zdobycia gola był Przemysław Kosmala, po strzale którego piłka trafiła w słupek. Później doskonałą okazję miał Piotr Obierak, ale bramkarz rywali bez trudu poradził sobie z jego uderzeniem. Jeszcze w pierwszej części spotkania dwukrotnie bramkę mógł strzelić Emil Wrażeń. Niestety, mimo zdecydowanej dominacji na boisku nasi zawodnicy schodzili do szatni na przerwę z wynikiem 0:0.

Druga odsłona meczu wyglądała podobnie, to KS Konstancin stworzył sobie więcej szans, efektem czego był gol autorstwa środkowego obrońcy Aleksandra Jaskólskiego, który padł w 50 minucie. W dalszej części spotkania kibice nie obejrzeli już więcej bramek.

Zasłużone zwycięstwo naszych zawodników, którzy w następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z ostatnim w tabeli Startem Otwock.