Z Oskarem o trzy punkty

Podopiecznych trenera Tomasza Citkowicza w najbliższą sobotę czekać będzie ciężkie wyzwanie.

Początek rundy wiosennej IV ligi, lekko mówiąc, nie należy do najlepszych w wykonaniu zawodników pierwszej drużyny. Po przegranej w kuriozalnych okolicznościach w ostatnich minutach z Gromem Warszawa (1:2) i wysokiej porażce z ostatnim w tabeli Orłem Wierzbica (2:4) nasz zespół plasuje się na 15. miejscu w ligowej stawce. Szansą na przełamanie może być sobotni mecz z klubem Oskar Przysucha, jednakże nasi piłkarze będą musieli się solidnie postarać, gdyż rywal obecnie znajduje się w wyśmienitej formie.

MKS Oskar Przysucha po 21. kolejce zajmuje wysokie, czwarte miejsce w tabeli. Dwa tygodnie temu gracze z południa Mazowsza na wyjeździe pokonali lidera IV ligi Broń Radom 4:2. Pomimo straty bramki jako pierwsi, potrafili się oni podnieść i nie dali szans rywalowi. W ostatniej kolejce Oskar rozbił również rezerwy Znicza Pruszków 4:1. Do najlepszych zawodników tej drużyny zaliczyć można: Patryka Gila (9 bramek w tym sezonie), Wajiha Bouchnibę oraz będących w bardzo dobrej formie Bartłomieja Książka, Pawła Maciejczaka i Mariusza Moskwę.

W pierwszym spotkaniu z Oskarem w lidze nasz zespół uległ rywalowi 0:4. Miejmy nadzieję, że w sobotę dojdzie do rewanżu, a tym samym Klub Sportowy Konstancin przerwie serię niekorzystnych wyników. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Oborach. Spotkanie odbędzie się o godzinie 11.